Háromharmad

Napirend után: Lehetnek a tiszás jelöltek között beépített fideszesek?

Kormánypárti aggodalmak, gerrymandering, hamis zászlós műveletek és az alvó ügynökként a Tiszába beépülő, de valójában fideszes képviselőjelöltek is előkerültek a nézői kérdések nyomán a Napirend utánban, ahol ezúttal Bánszegi Rebeka, Bita Dániel és Pető Péter igyekezett válaszokat adni.

A Napirend után a 24 Extra Csúcs csomagjának előfizetői számára elérhető teljes hosszában az oldalunkon. Ha szeretnéd, hogy a Háromharmad szereplői a te kérdéseidre válaszoljanak, küldd el a haromharmad@24.hu email címre.

A komplett adásban ezúttal az alábbi kérdésekre válaszolunk:

  • László: A kérdésem ehhez a cikkhez kapcsolódik. Jön a hamis zászlós művelet?
  • Piroska: Biztos forrásból hallottam, hogy a Fideszben nem aggódnak a választás miatt, mert a kis falvakban név szerint tudják, ki szavaz majd rájuk, és a gerrymanderinggel együtt ez elégséges a győzelemhez. Erről mit gondoltok?
  • Tamás:  Azt követően, hogy a Tisza bemutatta egyéni képviselőjelöltjeit, a Partizán egy elemző műsorában hallottam azt a kijelentést, hogy a párt azért nem adott ki adatot arról, hogy egy-egy választókerületben hányan szavaztak a győztes jelöltre, hogy ezzel ne adjon információt a párt valós erejéről az adott kerületben. Ezt már akkor naivitásnak tartottam, mivel – ismerve a Fideszt – cseppnyi kételyem sincs, hogy minden Tisza Szigetbe „delegálták” saját embereiket, így ezen információra nem is volt szükségük.  Ezért fentiek kapcsán kérdezem:  túlzónak tartjátok annak feltételezését, hogy esetleg vannak olyan – a szűrőkön átcsúszott – tiszás parlamenti képviselőjelöltek, akik a valóságban a Fidesz emberei?
A teljes cikket előfizetőink olvashatják el.
Már csatlakoztál hozzánk?
a folytatáshoz!
Legfrissebb epizódok
Háromharmad
Della
Első kézből
Ziccer
Buksó
Filéző
Reklámszünet
Zöldövezet
Nincs rá szó
Szintén zenész
Europoli
Ötkarikás szemek
Rendszerváltás30
Kilépők
Szerintem
Bárkiből valaki
Sorozatlövő
Határsértők
Olvasói sztorik