Orbán hazaküldte Sorost, Gyurcsány tárgyalna a Jobbikkal, a Nemzeti Múzeumnál tüntettek a diákok
A jobbikosok felesküdtek a Szent Korona másolatára
Végszó
A rendőrök végül mindenkit csak igazoltatás után engedtek el. Mi most elköszönünk, köszönjük megtisztelő figyelmüket!
Tüntetők a járdára szorítva, zavartalan közlekedés a Rákóczi úton

Zsákutca
Már nagyjából 25 rendőr jut egy tüntetőre, a rendőrök körbezárták a tömeget a Rákóczi út-Síp utca sarkánál.
Leváltható

A Rákóczi úton a tüntetők
Már szinte senkinek sem tiszta, merre tartanak, egy csoport a Síp utca sarkánál az úttesten áll.
Rendőrök akcióban, éppen felsegítenek egy tüntetőt

Rékasi Zsigmond beszél a Magyar Rádió épülete előtt

Az Astoria felé tartanak a tüntetők
Demokratikusan megszavazták, mi legyen a következő állomás, az Astoria nyert. Már több a rendőr, mint a tüntető.
Rendőrsorfal a Magyar Rádió épülete előtt

A Facebookon élőzzük a Rádió épülete elé vonuló diákokat
Kövesse itt:
https://www.facebook.com/24ponthu/videos/1798913933492863/?notif_id=1521140105578943¬if_t=live_video_explicit
Duda Ádernek, Morawiecki Orbánnak üzent
Az 1848-49-es magyar szabadságharcnak nyújtott lengyel segítség máig eleven tanúsága a két egymással szolidáris nemzet barátságának – áll abban az üdvözlő táviratban, amelyet Andrzej Duda lengyel elnök csütörtökön Áder János köztársasági elnöknek küldött. Hasonló üdvözlő táviratot küldött Orbán Viktor kormányfőnek Mateusz Morawiecki lengyel miniszterelnök is.
A PAP hírügynökség által idézett levélben Duda jókívánságait fogalmazta meg, és rokonszenvéről biztosította a magyar nemzetet és személyesen Áder Jánost is.
Rámutatott,
a lengyel-magyar barátság hosszú és dicsőséges hagyományára, mely része a közös európai történelemnek, és mely Európa számára kivételes példáját jelenti a két baráti nemzet közötti szolidáris kapcsolatoknak.
Mateusz Morawiecki lengyel kormányfő az Orbán Viktor miniszterelnöknek címzett ünnepi üdvözlő táviratában hangsúlyozta, a lengyel-magyar testvériség a közös szabadságszereteten alapszik.
A magyar nemzet nem egyszer bizonyította nagyságát, Európa okkal lehet hálás neki
– fogalmazott.
Rékasi Zsigmond

Rékasi Zsigmond: Elindítottunk valamit
A Nemzeti Múzeumtól posztolt egy videót Rékasi.
https://www.facebook.com/ZiggyTheSlamer/videos/1625372657499538/
Rendőrsorfal a Rádió épülete előtt
Egy tüntető éppen azt próbálja megtudni a rendőröktől, miért nem mehetnek be. A háttérben zúg az „elvesztette közpénz-jellegét”.
Hivatalosan vége, de
A tüntetők egy elég nagy csoportja a Magyar Rádió épületéhez vonult. Rengeteg a rendőr a helyszínen.
Itt szeretnék élni!

Diáküntetők a Deák térnél

Az ördöggel is lehet szövetkezni csak a Jobbikkal nem. Vagy de. Vagy nem
Rabok tovább nem leszünk
A tömeg zárásként együtt szavalta el a Nemzeti dalt a Nemzeti Múzeum előtt.
Facebook élő a diákok vonulásáról
ITT:
https://www.facebook.com/24ponthu/videos/1798863956831194/?notif_id=1521137820047848¬if_t=live_video_explicit
Békemenet: Tudja meg az ellenség, hogy sokan vagyunk
A Békemenet résztvevői szerint több száz éve nem volt olyan vezetője Magyarországnak, mint Orbán Viktor, ezért harcolnak érte és a kormányért. A Szolidaritás rákosista dalokat játszott a felvonulás résztvevőinek, akik ezt elég nehezen viselték.
Csodás drónfelvételeket posztolt Orbán
A ma délutáni Békemenetről jelent egy rövid, összefoglaló videó Orbán Viktor hivatalos Facebook oldalán. Pazar drónfelvételek is vannak benne, ezeken látszik igazán, hogy mekkora tömeg menetelt a Bem tértől a Kossuth térig.
- 12:33 Eltűnő falusi kocsmák: Mennyit segített az Orbán-kormány kocsmaprogramja?
- 12:31 Rajtolnak a tizenhatoddöntők, dühöng a horvát kapitány – élő hírfolyam a világbajnokság 18. játéknapjáról
- 12:21 Mediánbérek: 265 ezer forintos a különbség az országon belül
- 12:12 Fejest ugrott a sekély Balatonba, mentőhelikoptert kellett hívni a strandoló férfihoz
- 12:08 Huth Gergely: Ha Magyar Péter így folytatja, akkor a végén ő fog a hűvösön ülni, nem mi
- 12:00 Hőhullám, indiai tűzfúvók, király fotózkodás a hét képein
- 12:00 Véget ért a csoportkör, most kezdődik az igazi vb
- 11:27 Bocsánatot kért Bosznia népétől a tudatlanságát bőszen hirdető újságíró
- 11:26 Hőhullám: Hegedűs Zsolt a sürgősségi ellátásról
- 11:00 „Mindenütt kilógok” – a magyarul álmodó kínai Cangi bedeszkázott a filmiparba
- 10:40 Sorra dőlnek meg a melegrekordok Európában
- 10:12 Hőség: Székely János a templomok megnyitását kérte
- 10:00 Mennyei tizenegy: Az író csak egy kézműves, de a focista lábművész
- 09:49 Vona Gábor nyílt levelet írt Magyar Péternek: Népszavazást követel egy kérdésben
- 09:44 Márky-Zay Péter: A demokrácia lényege nem az, hogy az állam előre eldönti, kik közül választhatnak az emberek
- 05:31 Bükkábrányi tragédia: mindhárom gyermek a vétlen sofőr autójában ült
- 19:24 A kánikula sem tudta útját állni a Pride-nak - galéria
- 09:49 Vona Gábor nyílt levelet írt Magyar Péternek: Népszavazást követel egy kérdésben
- 05:41 Egy éve ilyenkor: elgázolt egy biciklist a rendvédelmi dolgozó, majd levette áldozatáról a fényvisszaverő mellényt
- 09:29 Magyar Péter a kormány első 50 napjának eredményeiről: Sokkal több felszabadult és mosolygós embert látni az utcákon
- 19:59 „Egy bogarat meg tudtam volna ölelni” – az idei Fishingről nézve a mocskosfidesz-nyár csak egy rossz álom
- 08:11 Eltávolították a vezetékre dőlt fát, újraindul a balatoni vonatforgalom
- 06:17 Három településen újra választást tartanak
- 06:58 Messi csereként beállva, Kane és Modric kezdőként írt történelmet – ez történt a vb 17. játéknapján
- 08:25 Alaptörvény-módosítás: lezárult az egyeztetés
