Jász-Nagykun-Szolnok 2-es számú EVK-ja (Jászberény) nagy figyelmet kapott a kampányban is a Fidesz egyik országosan jól ismert képviselője, Pócs János sajátos kommunikációs stílusa miatt, 12,53%-os feldolgozottságnál egyelpre a tiszás jelölt, Halmai Ferenc Tibor vezet, 50,4%-al, csaknem 10 szálalékponttal a 41,17%-on álló Pócs előtt.
2026. 04. 12. 20:34
A Fidesz-kampány a nyugodt erőt szerette volna sugározni, de a nyugalom már korábban is eltűnt, az erőt pedig a rendszerrel szemben napról napra kiálló közszolgák, vállalkozók, az elit tagjai vették ki belőle – hangzott el a választás előtti utolsó Háromharmadban, amelyben a választás végkimenetelére utaló kemény és puha jeleket beszélte át Jankovics Márton, Kerner Zsolt és Nagy József.
2026. 04. 10. 21:40