[MTI-eco] Idén a magyarországi gázszolgáltatóknak szigorú költségcsökkentést kell végrehajtaniuk, hogy az éves szintű, 6 százalékos fogyasztói gázáremelést követően, tartani tudják tavalyi eredményességüket - mondta Vasanits Dezső, a tízéves fennállását ünneplő Gázszolgáltatók Egyesülésének elnöke budapesti sajtótájékoztatóján. Tavaly a gázszolgáltatók átlagosan 9 százalékos eszközarányos megtérülést értek el az év végi eszközérték alapján.
2001. 06. 19. 15:00