[VG] Az állam a Postabankot zártkörűvé alakítása után vagy nyilvános ajánlattétellel próbálja átadni a postának. Az előbbit a kisrészvényesek, utóbbit egy esetleges ellenajánlat hiúsíthatja meg. Elképzelhető még az is, hogy a pénzintézet a diákhitelben részesülők kizárólagos számlavezetője lesz a jövőben.
Részletek a Világgazdaságban>>>
2001. 06. 19. 08:19