Ismeritek azt a mondást, hogy tiszta babakocsi, rendes ház? Katz Dávid emiatt került cikis helyzetbe. Lánya babakocsija szép járgány, a gyerek is szereti, úgy általában, de egy-két makacs folt valahogy mindig rákerül a járgányra. Egy krimibe illő eset után úgy dönt, elviszi a járművet egy babakocsi tisztítással foglalkozó vállalkozáshoz.
Egy furcsaság rögtön magyarázatra szorul: interjú előtt pár nappal a világ-és Európa-bajnok Katus Attila eltörte a lábát, de ez nem akadályozta meg abban, hogy órákat tartson. Videónkban arról beszélgettünk, hogy a koronavírus milyen változásokat hozott edzői-és üzleti életébe, karrierjébe, és hogyan kellett újragondolnia életét.
A koronavírus-járvány teljes mértékben átírta a világról alkotott képünket, életünk minden szegmensére hatása van. Aki nem tud alkalmazkodni a megújult helyzethez, komoly lépéshátrányba kerülhet egyes szektorokban – nincs ez másképp az utazóbloggerek, utazóinfluenszerek esetében sem, akik eddig zavartalanul járhatták a világot, bemutatva csodás helyeket. Ám a pandémiahelyzet közbeszólt: itt az idő újratervezni mindent!
Az énekesnő örök optimista, de az év eleji járványhelyzet az ő látásmódját is megtépázta. Sokakhoz hasonlóan ő is padlóra került, a kilátástalanságból való kiutat egy két évvel ezelőtti televíziós műsorban született barátság hozta el. Mi lenne, ha úgy segítenénk magunkon, hogy közben a világnak segítünk – gondolták Mizsei János séffel, akivel közösen találták ki a ZUZ(D)A névre keresztelt rock and roll főzőakadémiát. Ami a főzést illeti, az egyikük értett hozzá, a másik meg lelkes volt.
Farkas Franciska színésznőnek, mint sokan másoknak, a tavaszi karanténidőszak idején egyik napról a másikra szűntek meg a fellépései, forgatásai. A kialakult helyzet miatt mélypontra került, de pár nap után döntést hozott. Mivel az eredeti végzettsége szociális munkás, otthonokba küldte el a jelentkezését. Egyetlen helyről kapott választ, egy gyermekotthontól, pedig anno megfogadta, hogy kicsikkel sosem akar foglalkozni.

Friss

Népszerű

Összes

Címlapról ajánljuk

„Az összes vagina gyönyörű, és elájulok attól, mennyire különlegesek”

Az őskori barlangrajzoktól és az Indus-völgyi civilizáció pecsételőitől napjaink Tatabányájáig kutattuk a jelenség okait, hogy megfejtsük, vajon az intim testrészek pőre ábrázolása, illetve az így eladott termékek mögött közönséges marketing, polgárpukkasztó művészet vagy ősi szakralitás húzódik-e meg.
Olvasói sztorik