Sorozatlövő

Tasnádi István: Évtizedekkel ezelőtt még szitokszónak számított az, hogy sorozat

/
Letöltés
Tasnádi István az egyik legelismertebb sorozatíró itthon, de ő csak írónak tartja magát, aki színházi daraboktól kezdve a Terápián és az Aranyéleten át filmeket álmodott meg. Elmondta, miért baj, ha csak a látvány, illetve a színészek vannak meg a képletből, a sztori azonban hiányzik. Szerinte ideje lenne elhinni, hogy képesek a magyarok elejétől végéig felépíteni egy történetet. A hazai produkciók felfutása viszont megakadhat szerinte, az HBO ugyanis leállt a saját fejlesztésekkel. A sorozatok mellett beszélgettünk a forgatókönyvíró/rendező legújabb tévéfilmjéről, az Egy másik életbenről, aminek a híre alig jutott el a közönséghez, pedig éppen augusztus 29-én, csütörtökön mutatják be a Duna tévén.
Kapitány Iván: A mi kis falunk előtt már felkészültem, hogy elküldenek a fenébe
A Sorozatlövő következő adásában A mi kis falunk, az Üvegtigris és még sok más ismert produkció alkotója, Kapitány Iván volt a vendégünk, akivel kibeszéltük többek között a következő sorozatát, a Jófiúkat is.
Legfrissebb epizódok
Buksó
Ziccer
Kontra
Tangó és Kes
Reklámszünet
Europoli
Zöldövezet
Rendszerváltás30
Kilépők
Szerintem
Bárkiből valaki
Kézivezérlés
Sorozatlövő
Határsértők
Filéző
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.