Leüvöltötte a bíró fejét a szerb teniszező

Nagy botrányt csapott a szerb Viktor Troicki a hamburgi ATP Challenger tenisztorna harmadik fordulójában, ahol 6:3, 7:6-ra kikapott a spanyol Zapata Mirallestől.

Az egyik vonalbíró nem szólt egy out-ot követően, csak a fejével jelezte, hogy Zroicki labdája kint volt. A szerb ezen nagyon felkapta a vizet, követelte, hogy a mérkőzés supervisora azonnal menjen oda. Miután ez nem történt meg, leordította a játékvezető fejét.

A bíró hiába próbálta megnyugtatni, nem járt sikerrel.

Esküszöm, még jobban kiabálok, ha nem változtatja meg a döntését. Ne hazudjon, hiszen tudom, hogy a vonalbíró nem szólt, láttam, hogy össze van zavarodva. Nézzen rá, remeg! Nem akarok vele üvölteni, mert nem ismeri a szabályokat. Azt hiszi, egy boszorkány vagyok, aki megijeszti. Csak mondjon igazat

– dühöngött Troicki.

A pontot végül Zapata nyerte, de Troicki a szünetben is folytatta hőzöngését, és azt mondta, nincsenek nagy elvárásai, csak annyi, hogy bíró szálljon le a székéből ilyen esetben.

Kiemelt fotó: Orhan Cicek / Anadolu Agency