[FN, NSZ] Június végén jár le a beadási határidő a legnagyobb hazai gyógyszer-nagykereskedő cég, a Hungaropharma privatizációs pályázatára . Akkor derül ki, hogy pályáznak-e patikusok, hiszen évek óta vita tárgya, miként szerezzenek tulajdont a Hungaropharmában a gyógyszerészek. A Hungaropharma, az ország legnagyobb gyógyszer-nagykereskedelmi cége tavaly mintegy nyolcvanmilliárd forintos forgalmat bonyolított, ehhez képest szerény, 300 millió for
2001. 06. 18. 07:50