A díj a kezdetekhez képest jelentősen átalakult és kibővült, például a tavalyi évtől már a 70 fő feletti nagyvállalatok is nevezhetnek a versenyre. 2010-től pedig – fiatal fejlesztők számára – létrehozták az InnoApps Díjat is.
Mártha Imre operatív főigazgató szerint rendkívül sikeres lépés volt, hogy idén már nem csak a cégek, hanem a civil szféra számára is kiírták a pályázatot. Ebben a kategóriában több mint 30 értékes nevezés érkezett, jellemzően a karitatív és a fenntartható fejlődés témakörökben. Szerinte az InnoMax Díj eddigi pályafutását tekintve jól látható, ahogy a kezdeményezés az évek alatt országos rendezvénysorozattá nőtte ki magát, sőt, idén már a határon túlról is érkeztek pályázatok.
A nyertesek többnyire azt emelték ki, hogy a cégük számára a díj olyan elismerés, amely „jól mutat” az üzleti életben, hozzájárul a társaságuk fejlődéséhez, a sikeres üzletkötésekhez, valamint ahhoz, hogy akár kisvállalkozásként is ismertté váljanak, és hírnévre tegyenek szert.
2014-ben Erős Antónia és Bojár Gábor is zsűrizett a versenyen. Nézze meg az idei InnoMax Gáláról készült összefoglalót, amelyben a nyertesek és a zsűritagok is értékelik a mostani versenyt és a díj eddigi eredményeit!