(NSZ) Ausztria ragaszkodik hozzá, hogy hét évig korlátozzák az új EU-tagok munkavállalóinak szabad mozgását, és Magyarország sem számíthat egyéni elbánásra. Ez derült ki Benita Ferrero-Waldner osztrák külügyminiszter tegnapi budapesti tárgyalásain. A magyar kormány és a szakszervezetek indokolatlannak tartják a korlátozást.
Részletek a Népszabad
2001. 05. 10. 09:13