Újabb három csoportban fejeződtek be a küzdelmek a labdarúgó-világbajnokságon. Az I csoportban Norvégia és Franciaország küzdött az elsőségért, végül a legutóbbi ezüstérmes simán verte tartalékosan kiálló ellenfelét. A H csoportban Spanyolország egy potyagóllal ejtette ki Uruguayt, a csoport második helyét a Zöld-foki-szigetek válogatottja csípte meg, amely a 32 között Argentínával találkozik majd. A hajnali meccsek lüktető, élvezetes focit hoztak, Belgium végül megnyerte a csoportját, de Egyiptom is örülhet.
Élő
Ousmane Dembele három gólt szerzett.
Az Opta adatai szerint történelmet írt a szenegáliak támadója, Iliman Ndiaye az Irak elleni meccsen, igaz, elég speciális kritériumrendszer alapján dolgoztak a szakemberek, amikor eredményt hirdettek.
Olvasói sztorik