Sipos Adriánék félelmetes formában hasítanak a Bundesligában

A válogatott Sipos Adrián csapata, az MT Melsungen hazai pályán 34-26-ra nyert a TSV Hannover-Burgdorf ellen a német férfi kézilabda-bajnokság pénteki játéknapján.

A hannoveriek kezdtek jobban, vezettek is 3-1-re, ám a hazaiak egy 7-0-s rohammal 8-3-ra fordítottak – az első nyolc gólból hetet szerző Timo Kastening és Ivan Martinovic egyszerűen megállíthatatlan volt.

A félidőt 17-11-es előnnyel zárta a Melsungen, ám a vendégek nagyon feljavultak a második játékrészre és a 41. percben 20-18-ra felzárkóztak. Akkor a Szeged és a Budakalász egykori játékosa, Roberto Garcia Parrondo időt kért, rendezte a sorokat, csapata pedig egy 4-0-s szériával visszahozta a komolyabb előnyt (24-18).

Az újabb feltámadás már nem jött el, a Melsungen 34-26-ra győzött, Sipos mindkét kapura lövését gólra váltotta.

Együttese hét meccs után is százszázalékos teljesítménnyel vezeti a tabellát.