Meglepetés a kézilabda NB I-ben, az MTK pontot rabolt a Fraditól

Hatalmas meglepetésre az MTK hazai pályán 36-36-os döntetlent játszott a Ferencvárossal a női kézilabda NB I-ben.

Pedig a találkozó elején hát góllal is vezettek a vendégek (4-11), a hazaiak azonban a 19. percre ledolgozták hátrányukat (13-13), és a szünetben is csak minimális, egygólos hátrányban voltak. A második félidőben végig szoros volt az állás, az MTK többször is vezetni tudott, Kovacsics Anikó góljával alakult ki végül a végeredmény az 59. percben. Az MTK még a győzelemért is támadhatott.

Hazai oldalon Fekete Bozsana, a vendégeknél Lukács Viktória dobott nyolc gólt. De ki kell emelni hazai oldalról a 14 védést bemutató Győri Barbarát, aki a mérkőzés legjobbja volt, míg a korábbi ferencvárosi játékos, Szöllősi-Zácsik Szandra hét találatig jutott.