Orbán hazaküldte Sorost, Gyurcsány tárgyalna a Jobbikkal, a Nemzeti Múzeumnál tüntettek a diákok
A jobbikosok felesküdtek a Szent Korona másolatára
Végszó
A rendőrök végül mindenkit csak igazoltatás után engedtek el. Mi most elköszönünk, köszönjük megtisztelő figyelmüket!
Tüntetők a járdára szorítva, zavartalan közlekedés a Rákóczi úton

Zsákutca
Már nagyjából 25 rendőr jut egy tüntetőre, a rendőrök körbezárták a tömeget a Rákóczi út-Síp utca sarkánál.
Leváltható

A Rákóczi úton a tüntetők
Már szinte senkinek sem tiszta, merre tartanak, egy csoport a Síp utca sarkánál az úttesten áll.
Rendőrök akcióban, éppen felsegítenek egy tüntetőt

Rékasi Zsigmond beszél a Magyar Rádió épülete előtt

Az Astoria felé tartanak a tüntetők
Demokratikusan megszavazták, mi legyen a következő állomás, az Astoria nyert. Már több a rendőr, mint a tüntető.
Rendőrsorfal a Magyar Rádió épülete előtt

A Facebookon élőzzük a Rádió épülete elé vonuló diákokat
Kövesse itt:
https://www.facebook.com/24ponthu/videos/1798913933492863/?notif_id=1521140105578943¬if_t=live_video_explicit
Duda Ádernek, Morawiecki Orbánnak üzent
Az 1848-49-es magyar szabadságharcnak nyújtott lengyel segítség máig eleven tanúsága a két egymással szolidáris nemzet barátságának – áll abban az üdvözlő táviratban, amelyet Andrzej Duda lengyel elnök csütörtökön Áder János köztársasági elnöknek küldött. Hasonló üdvözlő táviratot küldött Orbán Viktor kormányfőnek Mateusz Morawiecki lengyel miniszterelnök is.
A PAP hírügynökség által idézett levélben Duda jókívánságait fogalmazta meg, és rokonszenvéről biztosította a magyar nemzetet és személyesen Áder Jánost is.
Rámutatott,
a lengyel-magyar barátság hosszú és dicsőséges hagyományára, mely része a közös európai történelemnek, és mely Európa számára kivételes példáját jelenti a két baráti nemzet közötti szolidáris kapcsolatoknak.
Mateusz Morawiecki lengyel kormányfő az Orbán Viktor miniszterelnöknek címzett ünnepi üdvözlő táviratában hangsúlyozta, a lengyel-magyar testvériség a közös szabadságszereteten alapszik.
A magyar nemzet nem egyszer bizonyította nagyságát, Európa okkal lehet hálás neki
– fogalmazott.
Rékasi Zsigmond

Rékasi Zsigmond: Elindítottunk valamit
A Nemzeti Múzeumtól posztolt egy videót Rékasi.
https://www.facebook.com/ZiggyTheSlamer/videos/1625372657499538/
Rendőrsorfal a Rádió épülete előtt
Egy tüntető éppen azt próbálja megtudni a rendőröktől, miért nem mehetnek be. A háttérben zúg az „elvesztette közpénz-jellegét”.
Hivatalosan vége, de
A tüntetők egy elég nagy csoportja a Magyar Rádió épületéhez vonult. Rengeteg a rendőr a helyszínen.
Itt szeretnék élni!

Diáküntetők a Deák térnél

Az ördöggel is lehet szövetkezni csak a Jobbikkal nem. Vagy de. Vagy nem
Rabok tovább nem leszünk
A tömeg zárásként együtt szavalta el a Nemzeti dalt a Nemzeti Múzeum előtt.
Facebook élő a diákok vonulásáról
ITT:
https://www.facebook.com/24ponthu/videos/1798863956831194/?notif_id=1521137820047848¬if_t=live_video_explicit
Békemenet: Tudja meg az ellenség, hogy sokan vagyunk
A Békemenet résztvevői szerint több száz éve nem volt olyan vezetője Magyarországnak, mint Orbán Viktor, ezért harcolnak érte és a kormányért. A Szolidaritás rákosista dalokat játszott a felvonulás résztvevőinek, akik ezt elég nehezen viselték.
Csodás drónfelvételeket posztolt Orbán
A ma délutáni Békemenetről jelent egy rövid, összefoglaló videó Orbán Viktor hivatalos Facebook oldalán. Pazar drónfelvételek is vannak benne, ezeken látszik igazán, hogy mekkora tömeg menetelt a Bem tértől a Kossuth térig.
- 12:57 Rákapcsol a forróság, az Alföldön 42 fok is lehet a jövő hét elején
- 12:56 Folytatódik a nagy Veszprém–Füchse Berlin párharc a BL-ben
- 12:28 Ellenfélre vár a világbajnok, történelmet írna a torna legnagyobb kiscsapata – élő hírfolyam a foci-vb 16. játéknapjáról
- 12:02 Kvíz: felismered a filmek eredeti címeit?
- 12:00 Futball-vb: kikből gyúrjuk össze a tökéletes szövetségi kapitányt?
- 11:56 Svájcban ingyen beengedik az időseket a mozikba a hőség elől
- 11:52 Már a csoportkörben revánsot vehet az ETO a Metz elleni BL-vereségért
- 11:49 Mutatjuk, hol lesz forgalomkorlátozás a Pride miatt Budapesten
- 11:32 Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét
- 11:31 Szántó Dávid lett a sportért felelős államtitkárság helyettes államtitkára
- 11:25 Ők azok, akik pótolják a távozó fideszes és tiszás képviselőket
- 11:11 A Forma-1 éllovasával is volt egy csapatban a királykategóriát megcélzó Molnár Martin, aki először versenyez a Hungaroringen
- 11:07 Jodie Foster egyik legismertebb szerepét eredetileg egy férfinak szánták
- 11:05 Ruszin-Szendi Romulusz: Újra tartalékos katona vagyok
- 11:04 Gajdos László: A kormány lelkiismerete akarok lenni
- 07:11 Orbán Viktor letartóztatásának indítványozását kéri az ügyészségtől az ukrán pénzszállítók ügyvédje
- 09:53 Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban
- 06:00 „Megfenyegettek, halálosan. Tíz perc alatt összepakoltam a hátizsákba, és tipli” – Pesty László az eltűnéséről és a Fidesz haláláról
- 07:54 Schóbert Norbi: Réka kezelését kiegészítem, az állatpatikában megveszem neki a féreghajtót
- 06:01 Majka a vádemelésről: Elrontottam ezt a dolgot, elfogadom a bíróság ítéletét, és nem fellebbezek
- 05:30 Kvíz: Magyarország a gulyás előtt – tudod mit (nem) ettek a régi magyarok?
- 06:35 Magyar Péter Tusványoson persona non grata
- 06:41 „235 sérült életjel nélkül érkezett vagy beérkezés közben elhunyt" –tovább emelkedett a venezuelai földrengés halálos áldozatainak száma
- 08:04 Kapitány kéri, hogy este 6 és 9 óra között kapcsoljuk ki a légkondit
- 07:40 Forsthoffer Ágnes elrendelte, hogy hozzák nyilvánosságra a parlamenti szavazásokról történt hiányzásokat, eddig Lázár vezet
