idősotthon
Az Olajág Otthonok egyikében öt lakó fertőződött meg.
2020. 04. 12. 16:27
Azt ígérték nekik, életük végéig maradhatnak, most attól félnek, utcára teszik őket az idősotthonból
Felszámolás alá került a szegedi Gesztenyeligetet működtető cég, a kiszolgáltatott lakókra duplájára emelt rezsivel és fenyegető levekkel gyakorolnak nyomást, de vannak, akik be sem költözhettek, mégis veszni látszik a pénzük.
2019. 10. 18. 14:17





















