Egy korábbi revizori jelentés szerint az akkori fideszes polgármester volt a zűrös önkormányzati pénzek mozgatója. Három emberre kért az ügyészség börtönt.
A fővárosi kormányhivatal a baleset után 11 nappal engedélyezte a részben leomlott Böszörményi úti épület további bontását. Bár a bontási engedély szerint munkát úgy kell végezni, hogy az ne járjon porral, a környéken üzletek zártak be a por miatt, az ott élők háborognak.