Kemény adok-kapokba torkollott a sportoló gyerekek szülei előtt folyó vita a Győri Atlétikai Club (GYAC) elnöke, a polgármesteri székért induló Borkai Zsolt, és a fideszes alpolgármester, az egyesület elnökségi tagja, Szeles Szabolcs között.
Ha nem tudhatjuk, hogy mit akar csinálni a kormány a közeli jövőben, akkor azt sem tudjuk, hogy mit csináljunk a jelenben. És ez legalább olyan bénító, mint a betegség miatti félelem.