Az E.ON érdekeltségébe tartozó három tőzsdei áramszolgáltató társaság csütörtökön rendkívüli közgyűlést tartott, amelyeket azonban érdemi határozatok nélkül felfüggesztettek. A közgyűléseken az Édász, a Dédász és a Titász részvényeinek tőzsdei kivezetéséről kellett volna határozniuk.
2004. 09. 09. 14:29