Arsenal's French midfielder Francis Coquelin (R) has an unsuccessful shot under pressure from Burnley's English defender James Tarkowski during the English Premier League football match between Arsenal and Burnley at the Emirates Stadium in London on January 22, 2017.
Arsenal won the game 2-1. / AFP PHOTO / Ian KINGTON / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /

Premier League: őrült végjáték után nyert az Arsenal

2017. 01. 22. 18:30

Az Arsenal a 98. percben belőtt büntetővel nyert 2-1-re a vendég Burnley ellen az angol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A londoniak a 65. perctől emberhátrányban játszottak a svájci Granit Xhaka kiállítása miatt. A Burnley a 94. percben 11-esből egyenlített, ám az Ágyúsok Alexis Sánchez büntetőjével végül megszerezték a három pontot.

Most vagy soha. Fogadj élőben a tél legforróbb helyzeteire! Tippmixpro

Eredmény – Premier League, 22. forduló

Arsenal – Burnley 2-1 (0-0)
Gólszerző: Mustafi (59.), A. Sánchez (90+8. – büntetőből) ill. Gray (90+4. – büntetőből)
Kiállítva: Xhaka (65.)