Kiemelt cikkek
Közélet
Magazin
Tech-tudomány
OTTHON
Virál
További csatornák

 

07:15

Reggeli (125´)

magazin

09:20

Asztro Show (60´)

show-műsor

10:20

Top Shop (100´)

reklámműsor

12:00

KölyökKalauz (45´ ism.)

Nagyon fontos fogantatásunktól az életminőségünk, az egészségünk, hiszen a prevenció itt még kivitelezhető. A BabaKalauz jól megfogalmazva, közérthetően, szakértők közreműködésével segítséget nyújt a baba tervezésétől az áldott állapoton át az élet első 10 évében minden kedves nézőnknek, jelenlegi és jövőbeni kismamáknak-kispapáknak, nagymamáknak-nagypapáknak és érdeklődőnek. Műsorvezető: Heitner Orsolya Orvos szakértők: Dr. Gyarmati Andrea és Dr. Varga Károly

12:45

Éjjel-nappal Budapest (65´ ism.)

magyar filmsorozat, 1153.rész

13:50

A Konyhafőnök VIP (110´ ism.)

gasztro-reality ) - Az Íz-faktor

15:40

Story Extra (30´)

sztármagazin

16:10

Elif – A szeretet útján (70´)

török filmsorozat, I./55.rész

17:20

Fókusz (40´)

riportmagazin

18:00

RTL Híradó – Esti kiadás (55´)

hírműsor

18:55

A Konyhafőnök VIP (115´)

gasztro-reality ) - Az Íz-faktor

20:50

Éjjel-nappal Budapest (80´)

magyar filmsorozat, 1154.rész

22:10

Barátok közt (40´)

magyar filmsorozat, 8667.rész

22:50

Castle (60´)

amerikai akcióvígjáték-sorozat, V./3.rész) - Megőrzöm a titkodat

23:50

RTL-híradó – Késő esti kiadás (30´)

hírműsor

00:20

XXI. század – A legendák velünk élnek (35´)

ismeretterjesztő sorozat) - 1000. lakodalom

00:55

Magyarul Balóval (40´)

közéleti-politikai háttérműsor

01:35

Highlife (30´ ism.)

Az RTL Klub új magazinja azt járja körül, hogyan szerezték meg a jó élet kulcsát a pénzügyi élet vagy a szórakoztatóipar sztárjai. Bemutatja a luxus élethez vezető utat, és a sikeres embert állítja reflektorfénybe.

02:05

Sztár Gokart (30´ ism.)

szórakoztató műsor

02:35

Mi, muzsikus lelkek (35´)

Muzsikus lelkek, bohém fiúk és lányok, a legszebb nóták, a legismertebb örökzöldek, a leghíresebb operettek. Egy műsorban válogatott muzsika mindenkinek! Nosztalgia, öröm és bánat, vigadalom és szerelmes dallamok. Mert mindenkiben van muzsikus lélek! A közel félórás zenés, szórakoztató összeállítás-sorozat vasárnaponként jelentkezik az RTL Klub műsorán. Fellép többek között a Rozoga Tánckar, B. Tóth Magda, Barabás Sándor, Békési Kocsor Irén, Benedekffy Katalin, Domoszlai Sándor, Bokor János, Csala Judit, Csonka Zsuzsa, Egyházi Géza, Déki Lakatos Sándor, Dr. Vígh Bertalan, Farkas Bálint, Fejős Jenő, Geszthy Veronika, Gránát Zsuzsa, Hatvani Kiss Gyöngyi, ifj. Déki Lakatos Sándor, Koós Éva, Lovay László, Nógrádi Tóth István, Sárközi József, Szentendrei Klára.

03:10

Revolution (55´)

amerikai akciófilm-sorozat, II./11.rész) - Apák háborúja

04:05

Szerelemben, háborúban (55´)

török romantikus sorozat, 33.rész

08:45

Aladdin (20´ ism.)

amerikai animációs sorozat, 8.rész) - A gonosz kertje

09:05

A dzsungel könyve (15´ ism.)

német animációs sorozat, I./37.rész, 2009) - Cheel és az erdőtűz

09:20

A dzsungel könyve (10´ ism.)

német animációs sorozat, I./38.rész, 2009) - Bivalyerő

09:30

Alvin és a mókusok (10´ ism.)

francia , I./1.rész) - Cserfes macik

09:40

Eperke legújabb kalandjai (25´ ism.)

amerikai animációs sorozat, I./13.rész

10:05

Gondos bocsok (20´ ism.)

amerikai-kanadai animációs sorozat, 15.rész) - Adni jó

10:25

Hetedhét kaland (10´ ism.)

ismeretterjesztő műsor

10:35

Állatkerti sétány 64. (15´ ism.)

francia animációs sorozat, 74.rész) - Zed, Afrika hősének története

10:50

Mirr-Murr kandúr kalandjai (5´ ism.)

magyar rajzfilmsorozat) - Mirr-Murr a kabátzsebben

10:55

A legkisebb Ugrifüles (10´ ism.)

magyar bábfilm-sorozat) - Ki kopog?

11:05

Frakk, a macskák réme (15´ ism.)

magyar rajzfilmsorozat) - Fő a kényelem

11:20

Kukori és Kotkoda (10´ ism.)

magyar rajzfilmsorozat) - Kolibri-dij

11:30

Magyar népmesék (5´)

magyar rajzfilmsorozat) - A kőleves

11:35

Mikrobi (10´)

magyar rajzfilmsorozat) - Hóembert építünk

11:45

Kérem a következőt! (15´)

magyar rajzfilmsorozat) - Krimi

12:00

Vakáción a Mézga család (25´)

magyar rajzfilmsorozat) - A fekete arany

12:25

Kicsi a bors, de erős (25´)

német ifjúsági filmsorozat, I./3.rész, 1999) - Kígyó a csőben

12:50

Pin kód (15´)

orosz animációs sorozat, 50.rész) - Repülési napló, 1.

13:05

Pupákok (5´)

orosz animációs sorozat, 26.rész) - Altatódal

13:10

Vipo és barátai – Az Idősziget túlélői (10´)

izraeli rajzfilmsorozat, 24.rész) - A jégkalózok

13:20

Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (30´)

japán-svéd-szlovák rajzfilmsorozat, 1.rész) - A kis manó

13:50

Matrica (5´)

sorozat) - Triangulum: Hegedű

13:55

Rubi Szivárványiában (10´)

koreai animációs sorozat, 3.rész) - Láb buli

14:05

Rubi Szivárványiában (10´)

koreai animációs sorozat, 4.rész) - Képtelen képesség

14:15

Béku és barátai (10´)

holland animációs sorozat, 20.rész) - Béku, a hős

14:25

Béku és barátai (5´)

holland animációs sorozat, 21.rész) - Az Újév

14:30

Miffy és barátai (10´ ism.)

amerikai-holland , 41.rész, 2003) - Miffy és a szél

14:40

Caillou (20´)

kanadai rajzfilmsorozat, V./16.rész) - Hol van a Mars? - Emma pótuzsonnája - Elveszett dolgok

15:00

Traktor Tom (10´)

angol animációs sorozat, 30.rész) - Fent, fent odafent

15:10

Bori (15´)

német rajzfilmsorozat, II./1.rész) - Bori megkeresi Maut

15:25

Bori (10´)

német rajzfilmsorozat, II./2.rész) - Bori a várba látogat

15:35

Gondos bocsok (25´)

amerikai-kanadai animációs sorozat, 16.rész) - A nagy ajándéknap

16:00

A bűvös körhinta (10´)

francia rajzfilmsorozat, 7.rész) - Az izé

16:10

Állatkerti sétány 64. (15´)

francia animációs sorozat, 75.rész) - Herbert dinnyéinek története

16:25

Mesélj nekem! (5´)

magyar rajzfilmsorozat) - A fél pár zokni (Varga Júlia meséje

16:30

Gyerekversek (1´)

ifjúsági magazin) - Az egyszeri-kétszeri fánk

16:31

Hetedhét kaland (14´)

ismeretterjesztő műsor

16:45

Julio, a nyúl (10´)

francia-olasz animációs sorozat, 45.rész) - A szivárvány alatt

16:55

Julio, a nyúl (10´)

francia-olasz animációs sorozat, 46.rész) - Honvágy

17:05

Eperke legújabb kalandjai (20´)

amerikai animációs sorozat, I./14.rész, 2010

17:25

A dzsungel könyve (15´)

német animációs sorozat, I./39.rész) - Az elefánt titka

17:40

A dzsungel könyve (10´)

német animációs sorozat, I./40.rész) - Maugli legnagyobb rajongója

17:50

Alvin és a mókusok (10´)

francia , I./2.rész, 2015) - A szép diri néni

18:00

Mickey egér játszótere (25´)

amerikai animációs sorozat, 1.rész) - Daisy birkái

18:25

Aladdin (25´)

amerikai animációs sorozat, 9.rész) - Abu, a szabadító

18:50

Dóra, a felfedező (25´)

amerikai mesefilmsorozat, IV./15.rész, 2003

19:15

Chuggington pályaudvar (10´)

angol rajzfilmsorozat) - Brúnó és a robbantás

19:25

Chuggington pályaudvar (10´)

angol rajzfilmsorozat, II./6.rész) - Wilson parancsnok

19:35

Miffy és barátai (10´)

amerikai-holland , 42.rész, 2003) - Miffy elkésik az iskolából

19:45

Bob, a mester (10´)

angol animációs sorozat, XVIII./4.rész) - Guri és a megátalkodott hepehupa

19:55

Bob, a mester (10´)

angol animációs sorozat, XVIII./5.rész, 2009) - Muki és a kisvasút

20:05

Matrica (10´)

sorozat) - Hevül a vegyület: Repülő

20:15

Tuti gimi (45´)

amerikai filmsorozat, IX./9.rész) - Nyugtalanító körülmények

21:00

Holnap tali! (25´)

magyar ifjúsági filmsorozat, IV./17.rész

21:25

Én vagyok itt! (75´)

magazin

22:40

Melissa és Joey (25´)

amerikai vígjátéksorozat, IV./13.rész, 2014) - Hív a kötelesség

23:05

Melissa és Joey (25´)

amerikai vígjátéksorozat, IV./14.rész, 2014) - Az ördögbe is!

23:30

Kulisszák mögött − az A38-as hajón (60´)

zenés műsor) - Apey & the Pea 'HEX' lemezbemutató

08:45

Halálbiztos diagnózis (55´ ism.)

amerikai krimisorozat, IV./20.rész) - Szenvedélyes gyilkosság

09:40

Linda (70´ ism.)

magyar tévéfilmsorozat, I./5.rész) - Pavane "Egy infánsnő halálára"

10:50

Arany János emlékére (10´)

magyar irodalmi műsor) - Arany János: Dante

11:00

Híradó (10´)

hírműsor

11:10

Időjárás-jelentés (5´)

hírműsor

11:15

Bűvölet (55´ ism.)

olasz filmsorozat, II./12.rész

12:10

Vészhelyzet (55´ ism.)

amerikai kórházsorozat, VIII./8.rész) - Ítéletidő

13:05

Csendélet (60´)

magyar tévéjáték , 1983

14:05

Funny Face (105´ ism.)

amerikai zenés film , 1957

15:50

A Kisasszony (30´)

brazil filmsorozat, 71.rész

16:20

A Kisasszony (30´)

brazil filmsorozat, 72.rész

16:50

Arany János emlékére (10´)

magyar irodalmi műsor) - Arany János: Dante

17:00

Híradó (10´)

hírműsor

17:10

Időjárás-jelentés (5´)

hírműsor

17:15

Halálbiztos diagnózis (55´)

amerikai krimisorozat, IV./21.rész) - Bandaháború

18:10

Bűvölet (55´)

olasz filmsorozat, II./13.rész

19:05

Linda (75´)

magyar tévéfilmsorozat, I./6.rész) - Piros, mint a kármin

20:20

Vészhelyzet (50´)

amerikai kórházsorozat, VIII./9.rész) - Zűr hátán zűr

21:10

Privát kopó (65´)

magyar krimivígjáték-sorozat, 2.rész) - Bolond bombák

22:15

Operett.hu (55´ ism.)

magyar sorozat, 4.rész) - Hétköznapi operett − Offenbach riválisai

23:10

Századfordító magyarok (60´)

magyar portréfilm-sorozat) - Radványi Géza (1907-1986

00:10

Derrick (65´)

német krimisorozat, 59.rész) - Lena

01:15

Remekművek (30´)

magyar zenei sorozat) - Beethoven: F-dúr "Tavaszi" szonáta Op. 24

01:45

Időmetszetek (255´)

dokumentumfilm-sorozat

09:00

Szívek szállodája (60´ ism.)

amerikai filmsorozat, IV./22.rész

10:00

Szívek szállodája (60´)

amerikai filmsorozat, V./1.rész

11:00

A mentalista (60´ ism.)

amerikai krimisorozat, IV./22.rész) - Véres arany

12:00

A mentalista (55´ ism.)

amerikai krimisorozat, IV./23.rész) - Forró nyomon

12:55

Monk – Flúgos nyomozó (60´)

amerikai krimisorozat, VI./4.rész) - Mr. Monk és a rossz barátnő

13:55

Monk – Flúgos nyomozó (60´)

amerikai krimisorozat, VI./5.rész) - Mr. Monk és a méhecskék

14:55

Gordon Ramsay – A pokol konyhája (60´)

Gordon Ramsay újra lecsap! A sorozat célja többek között a könnyed szórakoztatás, valamint a vendéglátói profizmus és igényesség elterjesztése és hirdetése.

15:55

A mentalista (60´)

amerikai krimisorozat, IV./24.rész) - Játék a tűzzel

16:55

A mentalista (60´)

amerikai krimisorozat, V./1.rész) - Vörös gyöngy

17:55

Castle (65´)

amerikai akcióvígjáték-sorozat, I./7.rész) - Szegény gazdagok

19:00

Castle (60´)

amerikai akcióvígjáték-sorozat, I./8.rész) - Bosszú a múltból

20:00

Észbontók (60´)

kvízjáték ) - Műveletlenségi vetélkedő

21:00

Marvel’s Inhumans (60´)

amerikai sci-fi akciófilm-sorozat, 7.rész

22:00

Feleségek luxuskivitelben (65´)

valóságshow ) - Fényűzés tűsarkakon

23:05

Az Amazonas aranya (65´)

francia kalandfilmsorozat, 7.rész

00:10

A mentalista (60´ ism.)

amerikai krimisorozat, IV./24.rész) - Játék a tűzzel

01:10

A mentalista (55´ ism.)

amerikai krimisorozat, V./1.rész) - Vörös gyöngy

02:05

Monk – Flúgos nyomozó (40´)

amerikai krimisorozat, VI./4.rész) - Mr. Monk és a rossz barátnő

02:45

Monk – Flúgos nyomozó (60´)

amerikai krimisorozat, VI./5.rész) - Mr. Monk és a méhecskék

03:45

Műsorzárás (120´)

éjszakai show

09:00

Medicopter 117 – Légi mentők (55´)

német akciófilm-sorozat, VII./5.rész) - Jeges börtön

09:55

Rosewood (55´)

amerikai krimisorozat, I./3.rész) - Mérgezés

10:50

Vészhelyzet (55´)

amerikai kórházsorozat, XIV./6.rész) - A próbatétel

11:45

Sliders (55´)

amerikai sci-fi kalandfilm-sorozat, II./10.rész) - A maffia hálójában

12:40

Medicopter 117 – Légi mentők (55´)

német akciófilm-sorozat, VII./5.rész) - Jeges börtön

13:35

Cobra 11 (55´)

német akciófilm-sorozat, XX./11.rész) - Fertőzés

14:30

Cobra 11 (60´)

német akciófilm-sorozat, XX./12.rész) - Zendülés

15:30

CSI: A helyszínelők (55´)

amerikai-kanadai krimisorozat, X./19.rész) - Világvége

16:25

A hidegsebész (55´)

amerikai krimisorozat, I./11.rész

17:20

CSI: Miami helyszínelők (55´)

amerikai krimisorozat, VII./17.rész) - Válóbuli

18:15

Döglött akták (55´)

amerikai krimisorozat, III./17.rész) - Nemek harca

19:10

Rosewood (55´)

amerikai krimisorozat, I./4.rész) - Dr. Halál

20:05

A mentalista (55´)

amerikai krimisorozat, IV./24.rész) - Játék a tűzzel

21:00

Dr. Csont (60´)

amerikai krimisorozat, IX./9.rész) - 12 dühös ember

22:00

Gyilkos elmék (60´)

amerikai-kanadai krimisorozat, VIII./6.rész) - A tanítvány

23:00

CSI: A helyszínelők (60´)

amerikai-kanadai krimisorozat, XI./10.rész) - Kettős ügy

00:00

A mentalista (60´)

amerikai krimisorozat, IV./24.rész) - Játék a tűzzel

01:00

Dr. Csont (60´)

amerikai krimisorozat, IX./9.rész) - 12 dühös ember

02:00

Gyilkos elmék (60´)

amerikai-kanadai krimisorozat, VIII./6.rész) - A tanítvány

03:00

CSI: A helyszínelők (60´)

amerikai-kanadai krimisorozat, X./19.rész) - Világvége

04:00

Vészhelyzet (60´)

amerikai kórházsorozat, XIV./6.rész) - A próbatétel

05:00

Karibi szerelem (60´)

brazil filmsorozat, 72.rész

06:00

Televíziós vásárlás (180´)

Televíziós vásárlás

08:35

Csapdába csalva (35´)

német dokumentum-reality

09:10

Veled is megtörténhet! (65´)

magyar dokumentum-reality

10:15

Családi titkok (65´)

magyar reality-sorozat

11:20

Jóban Rosszban (75´)

magyar tévéfilmsorozat, 3235.rész

12:35

Hal a tortán (65´)

gasztro-reality

13:40

Magánnyomozók (65´)

magyar dokumentum-reality

14:45

Édes élet (75´ ism.)

reality-sorozat, 51.rész

16:00

Tények (30´)

hírműsor

16:30

Csapdába csalva (30´)

német dokumentum-reality

17:00

Csapdába csalva (30´)

német dokumentum-reality

17:30

Családi titkok (65´)

magyar reality-sorozat

18:35

Édes élet (70´)

reality-sorozat, 52.rész

19:45

Jóban Rosszban (75´ ism.)

magyar tévéfilmsorozat, 3235.rész

21:00

Országúti diszkó (150´)

amerikai akciófilm , 1989

23:30

Magyar csapat – "...még 50 perc..." (105´)

magyar dokumentumfilm , 2016

01:15

Az én bűnöm (55´)

mexikói filmsorozat, 36.rész

02:10

Az én bűnöm (50´)

mexikói filmsorozat, 37.rész

03:00

Lehetetlen küldetés (60´ ism.)

Ebben az új, kortalan és vidám vetélkedőben most mindenki megmutathatja mire képes! Ha egy versenyző végig tud menni egy óriás akadály pályán, akkor nagy összegű készpénz üti a markát! Azonban vigyázz, itt könnyen kicsúszik a talaj a lábad alól! A műsor házigazdái: Richard Hammond, Amanda Byram

04:00

Lehetetlen küldetés (60´)

Ebben az új, kortalan és vidám vetélkedőben most mindenki megmutathatja mire képes! Ha egy versenyző végig tud menni egy óriás akadály pályán, akkor nagy összegű készpénz üti a markát! Azonban vigyázz, itt könnyen kicsúszik a talaj a lábad alól! A műsor házigazdái: Richard Hammond, Amanda Byram

09:00

Vacsoracsata (60´)

gasztro-reality, 122.rész) - Pulai Imre

10:00

Partyzánok (60´)

reality-sorozat

11:00

Graceland – Ügynökjátszma (55´)

amerikai krimisorozat, III./8.rész) - Messiás komplexus

11:55

A hidegsebész (55´)

amerikai krimisorozat, I./10.rész

12:50

Segítség, bajban vagyok! (60´)

magyar reality-sorozat, 42.rész) - Titkos esküvő

13:50

A gyanú árnyékában (60´)

magyar dokumentum-reality, 4.rész) - A párom volt szerelme egy bűnöző!

14:50

Showder Klub (65´)

stand-up műsor, X./4.rész

15:55

Barátok közt (35´)

magyar filmsorozat, 8665.rész

16:30

Segítség, bajban vagyok! (60´)

magyar reality-sorozat, 60.rész) - A túlhajszolt sofőr

17:30

A gyanú árnyékában (60´)

magyar dokumentum-reality, 31.rész) - Az expasim zaklat!

18:30

Showder Klub (60´)

stand-up műsor, X./5.rész

19:30

Oltári csajok (60´)

magyar tévéfilmsorozat, 15.rész

20:30

Oltári csajok (60´)

magyar tévéfilmsorozat, 16.rész

21:30

RTL II Híradó (30´)

hírműsor

22:00

Showder Klub – Best of (60´)

show-műsor, 23.rész) - Bödőcs Tibor 2.

23:00

Barátok közt (30´)

magyar filmsorozat, 8667.rész

23:30

Új csaj (30´)

amerikai vígjátéksorozat, III./4.rész) - Magányos cica társat keres

00:00

Segítség, bajban vagyok! (60´)

magyar reality-sorozat, 60.rész) - A túlhajszolt sofőr

01:00

A gyanú árnyékában (60´)

magyar dokumentum-reality, 4.rész) - A párom volt szerelme egy bűnöző!

02:00

Amerika legrosszabb szakácsai (60´)

amerikai gasztro-reality, II./4.rész

03:00

Graceland – Ügynökjátszma (60´)

amerikai krimisorozat, III./8.rész) - Messiás komplexus

04:00

Partyzánok (60´)

reality-sorozat

08:45

Isten kezében (30´ ism.)

magyar vallási műsor

09:15

Metodista ifjúsági műsor (5´ ism.)

vallási műsor

09:20

Református ifjúsági műsor (15´ ism.)

vallási magazin

09:35

Ortodox ifjúsági műsor (15´ ism.)

vallási műsor

09:50

Reformáció hétről hétre (5´ ism.)

09:55

Nagyok (35´)

portréműsor) - Szacsvay László, 2.

10:30

Ridikül (50´ ism.)

talkshow

11:20

Angol nyelvű hírek (15´ ism.)

hírműsor

11:35

Lángelmék a szigeten (75´)

magyar film , 1976

12:50

V4 Híradó (10´)

13:00

Híradó (15´ ism.)

hírműsor

13:15

Minden tudás (25´ ism.)

tudományos magazin

13:40

Hazajáró (30´ ism.)

magyar ismeretterjesztő műsor

14:10

Térkép (30´ ism.)

hírműsor

14:40

Életkor (20´ ism.)

15:00

Srpski ekran (30´ ism.)

szerb nemzetiségi magazin

15:30

Unser Bildschirm (30´ ism.)

nemzetiségi magazin

16:00

Útravaló (15´)

közlekedésbiztonsági magazin

16:15

1100 év Európa közepén (30´)

magyar ismeretterjesztő sorozat, 60.rész) - Munkácstól Husztig

16:45

Rejtélyes XX. század (35´)

magyar ismeretterjesztő sorozat) - A szovjet belügyesek és katonák lassan csomagonak

17:20

Család-barát (100´ ism.)

családi magazin

19:00

Magyar elsők (20´)

magyar ismeretterjesztő sorozat) - Az első magyar művészeti iskola

19:20

Solti Nemzetközi Karmesterverseny – Előkészületek (100´ ism.)

zenei sorozat ) - Elődöntő

21:00

Híradó (25´ ism.)

hírműsor

21:25

V4 Híradó (10´)

21:35

Tűzvonalban (60´)

magyar krimisorozat, III./19.rész) - Transzplantáció

22:35

Ridikül (55´ ism.)

talkshow

23:30

Kulturális híradó (40´ ism.)

Premierek, kiállítások, koncertek, könyv - és filmbemutatók, Magyarországon és a Kárpát-medencében. Friss kulturális hírekkel jelentkezünk minden hétköznap a Kulturális Híradóban.

00:10

Mindenki Akadémiája (30´ ism.)

magyar ismeretterjesztő sorozat

00:40

Az én Afrikám (15´)

magyar ismeretterjesztő sorozat, 8.rész) - Sossussvlei, Sperrgebiet

00:55

Himnusz (5´)

kulturális magazin

08:05

Csillagkapu (60´)

amerikai sci-fi akciófilm-sorozat, I./16.rész) - A Cor-Ai

09:05

Csillagkapu (60´)

amerikai sci-fi akciófilm-sorozat, I./17.rész) - A titokzatosak

10:05

Sliders (60´)

amerikai sci-fi kalandfilm-sorozat, IV./11.rész) - Adathalmaz

11:05

13-as raktár (60´)

amerikai sci-fi sorozat

12:05

Grimm (60´)

amerikai misztikus sorozat, IV./21.rész

13:05

Jim szerint a világ (30´)

amerikai vígjátéksorozat, VII./3.rész

13:35

Jim szerint a világ (30´)

amerikai vígjátéksorozat, VII./4.rész

14:05

Jóbarátok (30´)

amerikai vígjátéksorozat, III./9.rész) - Az amerikai futball

14:35

Jóbarátok (30´)

amerikai vígjátéksorozat, III./10.rész) - Rachel felmond

15:05

Bob burgerfalodája (30´)

amerikai animációs sorozat

15:35

Bob burgerfalodája (30´)

amerikai animációs sorozat

16:05

Dragon Ball Z (30´)

japán

16:35

Dragon Ball Z (30´)

japán

17:05

Jim szerint a világ (25´)

amerikai vígjátéksorozat, VII./5.rész

17:30

Jim szerint a világ (30´)

amerikai vígjátéksorozat, VII./6.rész

18:00

Csillagkapu (60´)

amerikai sci-fi akciófilm-sorozat, I./18.rész) - A jég foglyai

19:00

Csillagkapu (60´)

amerikai sci-fi akciófilm-sorozat, I./19.rész) - Bádogember

20:00

Grimm (60´)

amerikai misztikus sorozat, V./1.rész

21:00

X-akták (60´)

amerikai misztikus sorozat, V./7.rész

22:00

Az utolsó remény (55´)

amerikai sci-fi akciófilm-sorozat, III./12.rész

22:55

Flash – A Villám (60´)

amerikai akciófilm-sorozat, III./11.rész

23:55

Bob burgerfalodája (30´)

amerikai animációs sorozat

00:25

Bob burgerfalodája (25´)

amerikai animációs sorozat

00:50

A zöld íjász (55´)

amerikai akciófilm-sorozat, I./12.rész) - Szédülés

01:45

X-akták (45´)

amerikai misztikus sorozat, V./7.rész

02:30

Gázos páros (20´)

amerikai vígjátéksorozat, I./2.rész

02:50

Gázos páros (20´)

amerikai vígjátéksorozat, I./3.rész

03:10

Sliders (45´)

amerikai sci-fi kalandfilm-sorozat, IV./11.rész) - Adathalmaz

03:55

Teleshop (30´)

Televíziós vásárlás

04:25

Műsorzárás (100´)

éjszakai show

< >
Vidék
Videó
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.