Rio de Janeiro, 2016. szeptember 13.
Krajnyák Zsuzsanna (j) és a kínai Csou Hszü-feng a riói paralimpia A sérültségi kategória párbajtõr egyéni versenyének elõdöntõjében a 2-es Karióka Arénában 2016. szeptember 13-én. A magyar sportoló a negyedik helyen végzett.
MTI Fotó: Koszticsák Szilárd

Krajnyák Zsuzsanna bronzérmes tőrben

2016. 09. 14. 21:06

Krajnyák Zsuzsanna bronzérmet nyert a kerekesszékes vívók A sérültségi kategóriájának tőr egyéni versenyében a riói paralimpia szerdai napján.

A 37 éves sportoló a negyeddöntőben 15-12-re verte a hongkongi Ng Justine Charissát, a legjobb négy között pedig 15-2-re kikapott egy másik hongkongitól, Jü Csuj Jitől.

A bronzmeccsen a kínai Csang Csung-cuj ellen kellett bizonyítania, és nem okozott csalódást. Krajnyák kedden elveszítette a bronzmérkőzést párbajtőrben, ezúttal viszont felállhatott a dobogóra. Az UTE versenyzője a magyar küldöttség kilencedik érmét nyerte Rio de Janeiróban.