Poszt mutasd mind

napi szórakozás
kézműves tartalom
További csatornák

 

10:00

Állatkert a hátizsákban (30´)

kanadai ismeretterjesztő sorozat, 49.rész) - H2O

10:30

Gyerekhíradó (5´)

hírműsor

10:35

Peppa malac (5´)

angol animációs sorozat, II./61.rész, 2006) - Emily elefánt

10:40

Peppa malac (10´)

angol animációs sorozat, II./62.rész, 2006) - Zsoli barátja

10:50

Tinti kalandjai (5´)

magyar rajzfilmsorozat) - Fel torreádor!

10:55

Süni és barátai (10´)

magyar bábfilm-sorozat) - Melyik fülem cseng?

11:05

A kiscsacsi kalandjai (5´)

bábfilm-sorozat) - Föl a csillárig

11:10

Frakk, a macskák réme (10´)

magyar rajzfilmsorozat) - Karácsonyi angyalkák

11:20

Pityke (5´)

magyar rajzfilmsorozat) - Hasonmás

11:25

Magyar népmesék (15´)

magyar rajzfilmsorozat) - A királykisasszony jegyei

11:40

Kérem a következőt! (10´)

magyar rajzfilmsorozat) - Nem minden szarka

11:50

Mézga család különös kalandjai (30´)

magyar rajzfilmsorozat) - A csodabogyó

12:20

Táncakadémia (25´)

ausztrál ifjúsági filmsorozat, I./12.rész) - Nyomás alatt

12:45

Sherlock, a jak (15´)

német animációs sorozat, 37.rész) - Ki festette le a borz kicsikéit?

13:00

Sherlock, a jak (10´)

német animációs sorozat, 38.rész) - Ki kötözte fel a hódot?

13:10

Pupákok (10´)

orosz animációs sorozat, 10.rész) - Jó éjszakát!

13:20

Pin kód (10´)

orosz animációs sorozat, 33.rész) - Dominók és pillangók

13:30

Animália (30´)

ausztrál animációs sorozat, 26.rész) - Az alagút királya

14:00

Chuggington pályaudvar − Válogatás I-IV. évadból (10´)

angol rajzfilmsorozat, 13.rész) - Akcióvonat forgatása

14:10

Chuggington pályaudvar − Válogatás I-IV. évadból (10´)

angol rajzfilmsorozat, 14.rész) - Mozdony csata

14:20

Raju, a riksa (5´)

francia rajzfilmsorozat, 48.rész) - A haragos kecskegida

14:25

Raju, a riksa (10´)

francia rajzfilmsorozat, 49.rész) - A táncoló tehén

14:35

Raju, a riksa (5´)

francia rajzfilmsorozat, 50.rész) - Baráti tánc

14:40

Max és Ruby (25´)

kanadai mesefilmsorozat, 16.rész) - Max brekegő barátja - Max zenél - Max vizes lesz

15:05

Franklin (25´)

amerikai-francia-kanadai animációs sorozat, 23.rész) - Franklin bocsánatot kér - Franklin és a tűz

15:30

Állatkert a hátizsákban (25´)

kanadai ismeretterjesztő sorozat, 50.rész) - Családok

15:55

Traktor Tom (15´)

angol animációs sorozat, 16.rész) - A madárijesztő

16:10

Peppa malac (5´)

angol animációs sorozat, II./63.rész, 2003) - Hajókázás

16:15

Peppa malac (5´)

angol animációs sorozat, II./64.rész) - A madárijesztő

16:20

Mesélj nekem! (10´)

magyar rajzfilmsorozat) - A pingvin és a színes tollak (Varga Júlia meséje

16:30

Kortárs gyerekversek és dalok (2´)

ifjúsági magazin) - Somhatalom

16:32

Gyerekhíradó (8´)

hírműsor

16:40

Csűrcsavarosdi (25´)

német rajzfilmsorozat, 10.rész

17:05

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (10´)

angol mesefilmsorozat, 97.rész) - Hová lett Guszti?

17:15

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (15´)

angol mesefilmsorozat, 98.rész) - A csirketerelés

17:30

Béci és Réci (10´)

angol-izraeli mesefilmsorozat, 5.rész) - Szuper-nyitó

17:40

Béci és Réci (10´)

angol-izraeli mesefilmsorozat, 6.rész) - A Formabontó Autópálya

17:50

Loopdidoo (10´)

francia animációs sorozat, I./6.rész) - Mérges méhek

18:00

Digby, a tinisárkány (15´)

angol animációs sorozat, II./17.rész) - Fényképezőbe zárva

18:15

Digby, a tinisárkány (10´)

angol animációs sorozat, II./18.rész) - A nyári napforduló éjjele

18:25

Dr. Plüssi (25´)

amerikai animációs sorozat, I./12.rész) - Bi-bi-bi! - Ragyogj!

18:50

Jake és Sohaország kalózai (25´)

amerikai rajzfilmsorozat, II./29.rész) - Jake csomagja - Tengeri lovaglás

19:15

Rubi Szivárványiában (15´)

koreai animációs sorozat, 49.rész) - Termesszünk gyümölcsöt!

19:30

Rubi Szivárványiában (15´)

koreai animációs sorozat, 50.rész) - A fájós pocak

19:45

Pocoyo (5´)

spanyol animációs sorozat, 50.rész) - A világszínező

19:50

Pocoyo (10´)

spanyol animációs sorozat, 51.rész) - Baráti csetepaté

20:00

Pocoyo (10´)

spanyol animációs sorozat, 52.rész) - Flúgos mese

20:10

Tuti gimi (50´)

amerikai filmsorozat, II./15.rész) - Üzenet a jövőnek

21:00

Én vagyok itt! (5´)

magazin

21:05

Holnap tali! (20´)

magyar ifjúsági filmsorozat, 35.rész

21:25

Én vagyok itt! (70´)

magazin

22:35

Odaát (50´)

amerikai misztikus sorozat, II./14.rész) - Rossz vér

23:25

Akvárium Stage Pass (60´)

- Blahalousiana

09:50

Szomszédok (35´ ism.)

magyar tévéfilmsorozat, 161.rész, 1993

10:25

Szomszédok (35´ ism.)

magyar tévéfilmsorozat, 162.rész, 1993

11:00

Híradó (10´)

hírműsor

11:10

Időjárás-jelentés (5´)

hírműsor

11:15

Derrick (60´ ism.)

német krimisorozat, 34.rész) - Az uzsorás halála

12:15

Vészhelyzet (50´ ism.)

amerikai kórházsorozat, I./18.rész) - Éjszaka Chicagóban

13:05

retrock (10´)

magyar zenei sorozat) - Elcserélt dallamok

13:15

Helló, világ! (75´ ism.)

magyar ismeretterjesztő sorozat, 100.rész

14:30

Ágai Karola énekel (55´)

zenés műsor , 1971

15:25

Apropó (45´ ism.)

magyar riportfilm-sorozat) - Szocreál

16:10

Szívtipró gimi (50´)

ausztrál ifjúsági filmsorozat, IV./22.rész

17:00

Híradó (10´)

hírműsor

17:10

Időjárás-jelentés (5´)

hírműsor

17:15

Hazárd megye lordjai (55´)

amerikai akcióvígjáték-sorozat, IV./19.rész) - Új seriff a városban

18:10

Derrick (60´)

német krimisorozat, 35.rész) - A kakukktojás

19:10

Szomszédok (35´)

magyar tévéfilmsorozat, 163.rész, 1993

19:45

Szomszédok (35´)

magyar tévéfilmsorozat, 164.rész, 1993

20:20

Vészhelyzet (55´)

amerikai kórházsorozat, I./19.rész) - A munka mindent felemészt

21:15

Csak szilveszter! (90´)

magyar szórakoztató sorozat) - Szilveszter 1960/2.

22:45

A tavasz 17 pillanata (80´)

szovjet tévéfilmsorozat, 4.rész

00:05

Nemeskürty István − A magyar irodalom képes története (25´)

magyar irodalmi műsor, 64.rész) - A reformkor elindítója − Széchenyi István, 1.

00:30

A pampák királya (55´)

brazil tévéfilmsorozat, 11.rész

01:25

A pampák királya (50´)

brazil tévéfilmsorozat, 12.rész

02:15

Időmetszetek (225´)

dokumentumfilm-sorozat

10:20

Stíluspárbaj Lakatos Márkkal (30´ ism.)

valóságshow

10:50

Amerikai mesterszakács junior (60´ ism.)

gasztro-reality

11:50

Monk – Flúgos nyomozó (60´ ism.)

amerikai krimisorozat, I./7.rész) - Mr. Monk és a milliárdos útonálló

12:50

Monk – Flúgos nyomozó (60´)

amerikai krimisorozat, I./8.rész) - Mr. Monk és a másik nő

13:50

NCIS: Los Angeles (55´ ism.)

amerikai akciókrimi-sorozat, I./16.rész

14:45

NCIS: Los Angeles (55´)

amerikai akciókrimi-sorozat, I./17.rész

15:40

Castle (60´ ism.)

amerikai akcióvígjáték-sorozat, II./9.rész) - Holtan is szeretlek

16:40

Castle (55´)

amerikai akcióvígjáték-sorozat, II./10.rész) - Kémkedni veszélyes

17:35

Amerikai mesterszakács junior (65´)

gasztro-reality

18:40

Stíluspárbaj Lakatos Márkkal (25´)

valóságshow

19:05

Az élet csajos oldala (30´ ism.)

amerikai vígjátéksorozat, II./8.rész) - Virítsd a lóvét!

19:35

Az élet csajos oldala (30´)

amerikai vígjátéksorozat, II./9.rész) - A tuti főnök

20:05

Míg a halál el nem választ (30´)

amerikai vígjátéksorozat, II./6.rész) - Csak egy üveg...

20:35

Két pasi meg egy kicsi (25´)

amerikai vígjátéksorozat, VIII./1.rész

21:00

A sziget (175´)

amerikai sci-fi akciófilm , 2005

23:55

Penge 2 (130´)

amerikai-német akciófilm , 2002

02:05

Stíluspárbaj Lakatos Márkkal (25´ ism.)

valóságshow

02:30

A célszemély (45´ ism.)

amerikai akciókrimi-sorozat, IV./7.rész

03:15

A célszemély (45´)

amerikai akciókrimi-sorozat, IV./8.rész

04:00

Műsorzárás (140´)

éjszakai show

09:55

Rosewood (55´)

amerikai krimisorozat, I./15.rész) - A tökéletes gyilkosság

10:50

Vészhelyzet (55´)

amerikai kórházsorozat, XIV./17.rész) - Túszdráma

11:45

Baywatch (55´)

amerikai filmsorozat, V./8.rész) - Rádióveszély

12:40

Medicopter 117 – Légi mentők (55´)

német akciófilm-sorozat, II./8.rész) - Ámokfutó iskolabusz

13:35

Cobra 11 (55´)

német akciófilm-sorozat, XIV./14.rész) - Kedves ellenségem

14:30

Cobra 11 (60´)

német akciófilm-sorozat, XV./1.rész) - Kóma

15:30

CSI: New York-i helyszínelők (55´)

amerikai krimisorozat, V./5.rész) - Élet eladó

16:25

CSI: New York-i helyszínelők (55´)

amerikai krimisorozat, V./6.rész) - Elég volt

17:20

Gyilkos ügyek (55´)

amerikai krimisorozat, III./10.rész) - Állati ügy

18:15

CSI: Miami helyszínelők (55´)

amerikai krimisorozat, VIII./2.rész) - Ellenséges megszállás

19:10

Rosewood (55´)

amerikai krimisorozat, I./16.rész) - Kísérteties hasonlóság

20:05

Castle (55´)

amerikai akcióvígjáték-sorozat, VI./16.rész) - Vallomások

21:00

Barátság extrákkal (130´)

amerikai-angol romantikus vígjáték , 2011

23:10

Gyilkos elmék (55´)

amerikai-kanadai krimisorozat, III./18.rész) - Átlépni egy határt

00:05

Gyilkos elmék (55´)

amerikai-kanadai krimisorozat, III./19.rész) - Tabularáza

01:00

Gyilkos hajsza (60´)

amerikai thrillersorozat, III./6.rész) - A mester és tanítványa

02:00

Gyilkos elmék (60´)

amerikai-kanadai krimisorozat, III./18.rész) - Átlépni egy határt

03:00

Gyilkos elmék (60´)

amerikai-kanadai krimisorozat, III./19.rész) - Tabularáza

04:00

Vészhelyzet (60´)

amerikai kórházsorozat, XIV./17.rész) - Túszdráma

05:00

A Toledo család (60´)

kolumbiai filmsorozat, 50.rész

06:00

Televíziós vásárlás (180´)

Televíziós vásárlás

10:00

Isten áldjon, Esperanza! (60´)

argentin filmsorozat, 122.rész

11:00

Graceland – Ügynökjátszma (55´)

amerikai krimisorozat, II./5.rész) - Magánakció

11:55

Gyilkos ügyek (55´)

amerikai krimisorozat, III./9.rész) - Édes bosszú

12:50

Segítség, bajban vagyok! (55´)

magyar reality-sorozat, 15.rész) - Az erőszakkal vádolt edző

13:45

A gyanú árnyékában (60´)

magyar dokumentum-reality, 12.rész) - A férjem meg akarta ölni a szomszédunkat!

14:45

Showder Klub (65´)

stand-up műsor, IX./7.rész

15:50

Barátok közt (35´)

magyar filmsorozat, 8379.rész

16:25

Gordon Ramsay – A konyha ördöge (60´)

angol ismeretterjesztő sorozat, VI./2.rész) - Capbreton

17:25

Hagyjál főzni! (60´)

gasztro-reality

18:25

Segítség, bajban vagyok! (60´)

magyar reality-sorozat, 35.rész) - Csak férfiaknak!

19:25

A gyanú árnyékában (65´)

magyar dokumentum-reality, III./54.rész) - A nőt a férje gyerekvállalásra akarja kényszeríteni!

20:30

Showder Klub (60´)

stand-up műsor, IX./8.rész

21:30

RTL II Híradó (30´)

hírműsor

22:00

A gyanú árnyékában (60´)

magyar dokumentum-reality, III./55.rész) - Az édesanyának meggyűlik a baja a gyerekgyűlölő szomszédasszonyával!

23:00

Barátok közt (30´)

magyar filmsorozat, 8381.rész

23:30

Az élet csajos oldala (30´)

amerikai vígjátéksorozat, V./11.rész) - A hasonmás

00:00

Segítség, bajban vagyok! (60´)

magyar reality-sorozat, 35.rész) - Csak férfiaknak!

01:00

A gyanú árnyékában (60´)

magyar dokumentum-reality, 12.rész) - A férjem meg akarta ölni a szomszédunkat!

02:00

Gyilkos ügyek (60´)

amerikai krimisorozat, III./9.rész) - Édes bosszú

03:00

Graceland – Ügynökjátszma (55´)

amerikai krimisorozat, II./5.rész) - Magánakció

03:55

Isten áldjon, Esperanza! (55´)

argentin filmsorozat, 122.rész

04:50

A török konyha titkai (30´)

ismeretterjesztő sorozat, 5.rész) - Aphrodisias

10:05

Katolikus krónika (25´ ism.)

vallási magazin

10:30

Isten kezében (25´ ism.)

magyar vallási műsor

10:55

Néma harang (10´)

magyar ismeretterjesztő sorozat) - Szancsal

11:05

Angol nyelvű hírek (30´ ism.)

hírműsor

11:35

Dorottya, vagyis a dámák diadalma a fársángon (75´)

magyar tévéjáték , 1973

12:50

V4 Híradó (10´)

hírműsor

13:00

Híradó (20´)

hírműsor

13:20

Kosár (20´ ism.)

fogyasztóvédelmi magazin

13:40

Rúzs és selyem (30´ ism.)

divatmagazin

14:10

Rejtélyes XX. század (30´ ism.)

magyar ismeretterjesztő sorozat

14:40

Esély (20´ ism.)

esélyegyenlőségi magazin

15:00

P'amende (30´ ism.)

nemzetiségi magazin

15:30

Öt kontinens (30´ ism.)

kulturális magazin

16:00

Az én Afrikám (20´)

magyar ismeretterjesztő sorozat, 3.rész) - Gauteng, Mpumalanga

16:20

Szenes Iván írta (55´)

zenés műsor

17:15

Család-barát (70´ ism.)

családi magazin

18:25

Ízőrzők (35´)

magyar ismeretterjesztő sorozat) - Ecseny

19:00

Kívánságkosár − Válogatás (60´)

kívánságműsor

20:00

Önök kérték (60´ ism.)

kívánságműsor

21:00

Híradó (25´)

hírműsor

21:25

V4 Híradó (10´)

hírműsor

21:35

Van képünk hozzá (55´)

kabaré ) - Válogatás a Rádiókabaré jeleneteiből

22:30

Ridikül (55´ ism.)

talkshow ) - Ha szól a jazz

23:25

Kulturális híradó (30´ ism.)

Premierek, kiállítások, koncertek, könyv - és filmbemutatók, Magyarországon és a Kárpát-medencében. Friss kulturális hírekkel jelentkezünk minden hétköznap a Kulturális Híradóban.

23:55

Mindenki Akadémiája (25´ ism.)

magyar ismeretterjesztő sorozat

00:20

Hagyaték (35´)

ismeretterjesztő sorozat) - Virágzó Magyarország – Károly Róbert aranyforintja

00:55

Himnusz (5´)

kulturális magazin

10:05

Grimm (60´ ism.)

amerikai misztikus sorozat, II./11.rész) - Az emberevő

11:05

Nevelésből elégséges (25´ ism.)

amerikai vígjátéksorozat, II./21.rész) - A rettegett család

11:30

Nevelésből elégséges (30´ ism.)

amerikai vígjátéksorozat, II./22.rész) - Ha harc, hát legyen harc!

12:00

Jim szerint a világ (30´ ism.)

amerikai vígjátéksorozat, II./15.rész) - Szagos siker

12:30

Jim szerint a világ (35´ ism.)

amerikai vígjátéksorozat, II./16.rész) - Pizsamás buli

13:05

Pimaszok, avagy kamaszba nem üt a mennykő (25´ ism.)

amerikai vígjátéksorozat, I./14.rész

13:30

Pimaszok, avagy kamaszba nem üt a mennykő (30´ ism.)

amerikai vígjátéksorozat, I./15.rész

14:00

Brooklyn 99 – Nemszázas körzet (30´ ism.)

amerikai vígjátéksorozat

14:30

Brooklyn 99 – Nemszázas körzet (30´)

amerikai vígjátéksorozat

15:00

Jim szerint a világ (30´)

amerikai vígjátéksorozat, II./17.rész) - A gyűrű

15:30

Jim szerint a világ (30´)

amerikai vígjátéksorozat, II./18.rész) - A csodanő

16:00

Bob burgerfalodája (30´ ism.)

amerikai animációs sorozat

16:30

Bob burgerfalodája (30´ ism.)

amerikai animációs sorozat

17:00

Dragon Ball Z (30´ ism.)

japán

17:30

Dragon Ball Z (30´)

japán

18:00

Csillagkapu (60´)

amerikai sci-fi akciófilm-sorozat, VII./20.rész) - Beiktatás

19:00

Csillagkapu (60´)

amerikai sci-fi akciófilm-sorozat, VII./21.rész) - Az Elveszett város, 1.

20:00

Grimm (60´)

amerikai misztikus sorozat, II./12.rész) - Boszorkányság

21:00

X-akták (60´)

amerikai misztikus sorozat, VII./20.rész

22:00

Z, mint zombi (60´ ism.)

amerikai horrorsorozat, III./10.rész

23:00

Bob burgerfalodája (30´)

amerikai animációs sorozat

23:30

Bob burgerfalodája (30´)

amerikai animációs sorozat

00:00

Damien: A sátán kegyeltje (55´ ism.)

amerikai horrorsorozat

00:55

D-Tox (120´)

amerikai-német akciófilm , 2002

02:55

X-akták (40´ ism.)

amerikai misztikus sorozat, VII./20.rész

03:35

Éjjeli televíziós vásárlás (60´)

04:35

Műsorzárás (95´)

éjszakai show

< >
közélet, külföld, gazdaság
tévé, mozi, kultúra, média
tech, mobil, tudomány
sport
siker, pénz, csillogás
+18
videók
vidék
kitekintő
ami kimaradt
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.