Tech koronavírus

Több millió szájmaszkot adományoz az Apple

Az Apple-vezér Tim Cook bejelentette, hogy több millió szájmaszkot adományoz európai és amerikai egészségügyi dolgozóknak a koronavírus elleni küzdelemhez. A szakember egyben megköszönte a frontvonalban dolgozó hősök munkáját.

Míg Cook bejegyzése túl sok információt ezen felül nem közöl, Mike Pence, az Amerikai Egyesült Államok alelnöke saját tweetjében egészen pontosan kétmillió darab N95-ös légszűrőmaszkot említ az amerikai intézmények esetében. Azt egyelőre nem tudni, hogy az Apple mely európai országokat fogja támogatni a szállítmánnyal.

(Kiemelt kép: GettyImages)

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik