Silvio Berlusconi olasz miniszterelnök bejelentete, hogy országa szeptemberben kivonja csapatait a Közel-keleti országból. Berlusconi az olasz RAI televízióban azt nyilatkozta, hogy a lakosság véleményének engedelmeskedve, szövetségeseikkel egyetértésben hozta meg a döntést.
2005. 03. 16. 15:35