A GVH jogerősen 112 millió forintos rendbírság megfizetésére kötelezte az osztrák tulajdonú Strabag Rt.-t. A Magyar Hírlapban közölt cikk szerint a Strabagnál eltűntek azok az iratok, amelyek az autópálya-építő cégek kartell-megállapodását bizonyították volna.
2004. 10. 05. 08:35