Törvényben szeretné veszélyeztetettségükkel arányos biztonsági intézkedések bevezetésére kényszeríteni az állami, az önkormányzati és a magáncégeket 2005-től a Belügyminisztérium – tudta meg a Népszabadság. A koncepció szerint nem kaphatnának működési engedélyt azok a vállalkozások – legyen szó kisboltról, benzinkútról vagy bankfiókról –, amelyek nem rendelkeznek a veszélyeztetettségi szintjükhöz előírt biztonsági rendszerrel. A védelmi kötelezettségről szóló törvény [...]
2004. 02. 26. 00:00
