A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara Gazdasági és Vállalkozáselemzési Intézetének (MKIK GVI) tanulmánya – az elsõ év tapasztalatait alapul véve – egyértelműen megállapította, hogy az eva bevezetésével javult az adózási morál, csökkent a cégek adminisztrációja. Ugyanakkor a vártnál jóval nagyobb összeg folyt be az államkasszába. Az eva a PM illetékesei szerint EU-konform, illetve kis változtatással azzá [...]
2004. 06. 01. 00:00
