Dzsudzsák Balázs bombagólt lőtt a Bajnokok Ligájában – videó

2017. 03. 14. 18:07

Kedd délután lejátszotta harmadik mérkőzését az emírségekbeli al-Vahda az ázsiai Bajnokok Ligája csoportkörében. Dzsudzsák Balázs együttese két fordulót követően nulla ponttal állt, és a szaúdi al-Hilal elleni mérkőzést sem kezdte jól.

A vendégek már az 5. percben megszerezték a vezetést, erre az első félidő ráadásában tudott válaszolni a hazai gárda. A második játékrész kilencedik percében már a hazaiaknál volt az előny, köszönhetően Dzsudzsák góljának. A magyar válogatott csapatkapitánya egy rosszul kifejelt labdát vágott a léc alá.

Az al-Vahda nyolc perc múlva emberelőnybe került, de győzni így sem tudott, az al-Hilal ugyanis tíz emberrel is egyenlített, így 2-2 lett a meccs vége.

Fogadj a szezon legjobb meccseire a Tippmixpron!