Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2008. 03. 01. 22:30

A finn Jan-Matti Latvala nyolc speciális szakasz után élen áll a Mexikó GP-n. Memphisben búcsúzott az első helyen kiemelt Andy Roddick, az NHL-ben a Washington idegenben nullázta le a New Jersey-t.

Alpesi sí

Férfi Vk
Lesiklás, Kvitfjell:

1. Bode Miller (amerikai) 1:46.16
2. Didier Cuche (svájci) 1:46.56
3. Werner Heel (olasz) 1:46.91
A szakági Vk állása 9 verseny után:
1. Didier Cuche (svájci) 584 pont, 2. Miller (amerikai) 579, 3. Michael Walchhofer (osztrák) 407
Az összetett Vk állása 34 verseny után:
1. Miller 1283 pont, 2. Cuche 1118, 3. Benjamin Raich (osztrák) 1058

Női Vk:
A rossz időjárás miatt vasárnapra halasztották a zwieseli műlesikló viadalt. A vasárnapra programozott óriás-műlesiklást hivatalosan törölték, így az olasz Denise Karbon megnyerte a szakági Vk-t.

Asztalitenisz

Vb, Kanton (Kína)
Nők, az 5. helyért:
Magyarország-Ausztria 3-0
Tóth Krisztina-Liu Jia 3-2
Póta Georgina-Li Qianbing 3-0
Lovas Petra-Martina Petzner 3-1
Döntő:
Kína-Szingapúr 3-1
A harmadik helyen Japán és Hongkong végzett.
A 7. helyért:
Hollandia-Románia 3-2
A 9. helyért:
Németország-Horvátország 3-1
A 11. helyért:
Koreai Köztársaság-Egyesült Államok 3-0

Férfiak, a 17-20. helyért:
Magyarország-Horvátország 3-2
Jakab János-Gacina 1-3
Pázsy Ferenc-Kovac 3-2
Zwickl Dániel 3-0 – játék nélkül győzött*
Pázsy Ferenc-Gacina 2-3
Jakab János-Kovac 3-0
*A horvátok nem tudtak beírni játékost a harmadik helyre.
A 17. helyért:

Magyarország-Svédország 1-3
Zwickl Dániel-Jon Persson 3-0 (9, 9, 5)
Zombori Dávid-Per Gerell 2-3 (-8, 8, -5, 7, -3)
Jakab János-Robert Svensson 2-3 (-5, 9, -4, 9, -4)
Zombori Dávid-Jon Persson 2-3 (-4, -9, 9, 5, -7)
Elődöntő:
Kína-Hongkong 3-0
Koreai Köztársaság-Japán 3-1

Atlétika

Gála-verseny, Chemnitz
Férfiak, 800 m:
1. Letting (kenyai) 1:51.61 p
2. Sneberger (cseh) 1:52.01
3. Takács Dávid 1:52.14

Autó-motor

Mexikó-rally, a vb. 3. futama
Az állás 8 szakasz után:
1. Jari-Matti Latvala (finn) 1:23:38.6
2. Sébastien Loeb (francia) +9.6
3. Chris Atkinson (ausztrál) +22.4
4. Petter Solberg (norvég) +1:01.9
5. Mikko Hirvonen (finn) +1:10.6
6. Henning Solberg (norvég) +2:43.6

Jan-Matti Latvala volt a pénteki nap legjobbja (wrc.com)

Jan-Matti Latvala volt a pénteki nap legjobbja (wrc.com)


Tereprali OB
Első futam, Dabas:
1. Kis Sándor 1:48:17
2. Palik László +1:08
3. Fazekas Károly +2:43

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
New Jersey Devils-Washington Capitals 0-4
Florida Panthers-Minnesota Wild 2-3
Buffalo Sabres-Montreal Canadiens 2-6
Detroit Red Wings-San Jose Sharks 2-3
Tampa Bay Lightning-Toronto Maple Leafs 3-2 – h.u.
Vancouver Canucks-Columbus Blue Jackets 2-3 – h.u.
Anaheim Mighty Ducks-Calgary Flames 3-1

Kézilabda

Női BL, középdöntő
1. csoport, 4. forduló:
Nürnberg (német)-Győri ETO KC 25-36

Férfi BL, középdöntő
4. forduló, 4. csoport:
Celje (szlovén)-Barcelona (spanyol) 27-32

Férfi NB I
Az 1-8. helyért:
PLER-Erste-Békés 24-23
Százhalombatta-Veszprém 23-33
A 9-16. helyért:
Hort SE – Tatabánya-Carbonex 24-31
Győrhő ETO-Gyöngyösi Főiskola 33-33

Kosárlabda

NBA, alapszakasz:
Toronto Raptors-Indiana Pacers 111-122
Boston Celtics-Charlotte Bobcats 108-100
Atlanta Hawks-NY Knicks 99-93
Cleveland Cavaliers-Minnesota Timberwolves 92-84
Chicago Bulls-Washington Wizards 91-97
New Orleans Hornets-Utah Jazz 110-98
Houston Rockets-Memphis Grizzlies 116-95
Dallas Mavericks-Sacramento Kings 115-106
Denver Nuggets-LA Clippers 110-104
Portland TrailBlazers-LA Lakers 119-111
Golden State Warriors-Philadelphia 76ers 119-97
Seattle SuperSonics-Miami Heat 93-103

Labdarúgás

Bundesliga:
Hannover-Nürnberg 2-1
Rostock-Bielefeld 0-1
Karlsruhe-Wolfsburg 3-1
Schalke-Bayern 0-1
Bremen-Dortmund 2-0

Franciaország, Ligue 1:
Lille-Lyon 0-1
Le Mans-Strasbourg 0-1
Lens-Toulouse 1-1
Lorient-Nancy 0-0
Marseille-Auxerre 2-1
Metz-Caen 2-1
Monaco-Valenciennes 0-0
Sochaux-Rennes 0-0

Hollandia, Eredivisie:
Breda-Sparta Rotterdam 3-0
Roda-AZ Alkmaar 1-1
Twente-Heerenveen 1-0
De Graafschap-Willem II 1-2

NBI:

Nyíregyháza-Tatabánya 5-0
Győri ETO-DVSC 3-1
Kaposvár-Fehérvár 1-0
MTK Budapest-Paks 1-1
Siófok-DVTK-Borsodi 4-0

NB II
Keleti csoport:
Kazincbarcika-Baktalórántháza 0-0
Vecsés-Cegléd 3-1
Vác-Újbuda – Jászberény 1-1
Szolnok-Tököl 2-0
Orosháza-Tuzsér 3-1
Nyugati csoport:
Budaörs-ESMTK 0-1
Soroksár-PMFC Pécs Plaza 1-3
Komló-Lombard FC Pápa 0-0
Dunaújváros-Felcsút 0-1
Integrál-DAC-Ajka 2-0

Portugália, Superliga:
Leixoes-Coimbra 2-2
Leiria-Vitoria Setubal 0-2

Premier League:
Arsenal-Aston Villa 1-1
West Ham-Chelsea 0-4
Fulham-Manchester United 0-3
Birmingham-Tottenham 4-1
Middlesbrough-Reading 0-1
Newcastle United-Blackburn 0-1
Derby-Sunderland 0-0
Manchester City-Wigan 0-0

Primera División:
Atlético-Barcelona 4-2
Deportivo-Sevilla 2-1
Recreativo-Real Madrid 2-3

Serie A:
AS Roma-Parma 4-0
Milan-Lazio 1-1

Sakk

Morelia-Linares
10. forduló:
Shirov (spanyol, 2755)-Lékó Péter (2753) – döntetlen
Anand (indiai, 2799)-Carlsen (norvég, 2733) – döntetlen
Radzsabov (azeri, 2735)-Aronjan (örmény, 2739) – döntetlen
Ivancsuk (ukrán, 2751)-Topalov (bolgár, 2780) – döntetlen
Az állás:
Anand 6,5 pont, Carlsen 6, Aronjan 5,5, Topalov 5, Shirov, Radzsabov, Ivancsuk 4,5-4,5, Lékó 3,5

Tenisz

Férfi torna, Zágráb
Döntő:
Sztahovszki (ukrán)-Ljubicic (horvát, 1.) 7:5, 6:4

Férfi torna, Acapulco
Elődöntő:
Nalbandian (argentin, 1.)-Horna (perui) 7:5, 6:1
Almagro (spanyol, 6.)-Acasuso (argentin) 6:4, 3:6, 7:5

Férfi torna, Memphis
Negyeddöntő:
Söderling (svéd, 8.)-Roddick (amerikai, 1.) 7:6, 6:3
Stepanek (cseh, 4.)-Guccione (ausztrál) 7:6, 6:1
Björkman (svéd)-Young (amerikai) 1:6, 6:2, 7:6
Darcis (belga)-Be. Becker 6:1, 6:0

Női torna, Acapulco
Elődöntő:
Pennetta (olasz, 1.)-Kanepi (észt, 7.), 6:4, 6:2
Cornet (francia, 2.)-Craybas (amerikai) 6:2, 6:2

Női torna, Memphis
Elődöntő:
Govorcova (fehérorosz, 5.)-Peer (izraeli, 3.), 6:3, 3:6, 6:4
Davenport (amerikai, 4.)-Erakovic (új-zélandi) 6:0, 6:3

Női torna, Dubai
Döntő:
Gyementyijeva (orosz, 8.)-Kuznyecova (orosz, 2.) 4:6, 6:3, 6:2

Vívás

Női tőr GP, Gdansk
Negyeddöntő:
Makisita Jokó (japán)-Mohamed Aida 15-10
Végeredmény:
6. Mohamed Aida, 11. Varga Gabriella, 12. Ujlaky Virginie

Vízilabda

Férfi OB I:
PVSK-Domino-Honvéd 7-10
FTC-Eger 9-16
BVSC-Fehérvár 11-5
OSC-Szeged 8-11
Szentes-VasasPlaket 8-15
Szolnoki Főiskola VSC-UTE 9-9

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.