Szurkolóinak botrányos viselkedése miatt az Újpestet 700 ezer, míg az FTC-t 300 ezer forintra büntette kedden a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága.
Nebojsa Vignjevics elégedetten értékelt csapata MTK felett aratott győzelmét követően. Garami József szerint alakulhatott volna mésképp is az összecsapás.
Várhatóan több mint húszezer néző tekinti meg a Puskás Ferenc Stadionban vasárnap a Ferencváros-Újpest összecsapást, a labdarúgó OTP Bank Liga nyolcadik fordulójának fővárosi rangadóját.