Belföld

Még a Belügyminisztérium szerint is túlterhelt a pátyi szennyvíztisztító, ám ezt a tényt sem az önkormányzat, sem az üzemeltető cég nem hajlandó elismerni. Sőt, a közelmúltban úgy döntöttek, hogy két új logisztikai központot is rákötnek a rendszerre, amely korábban már többször elöntötte barna trutyival a Füzes-patakot.
Idén ősszel lesz negyven éve, hogy betörtek a Szépművészeti Múzeumba, és elloptak hat értékes festményt. A Tangó és Kes legújabb adásában Sugár Jánossal, a képzőművészeti egyetem egykori tanszékvezetőjével beszélgetünk, aki a képlopás éjszakáján maga is jelen volt a betörés helyszínén. De miért, és pontosan mit is csinált aznap a múzeumban?
2023. 09. 10. 16:00
Olvasói sztorik