Beperelték, mert a Fidesz-közeli médiában azzal turnézott, hogy Vona Gábor melegpartikon vett részt, de a tárgyalás után csak ingerült kiabálásra futotta tőle.
Erről is beszél Tódor János, aki szerint az olaszliszkai gyilkosok nemcsak egy ártatlan embert öltek meg, hanem a reményt is, hogy megbékélhet egymással többség és kisebbség.
Sok a kérdőjel a Jobbik körül, mióta kiderült, hogy az Állami Számvevőszék 663 millió forintra büntetné a pártot, ezzel kisemmizve Vonáékat. Jogos a büntetés? Megszűnik a Jobbik? Nem indul a választáson? Mi áll a háttérben?