Novak Djokovicnak borzasztó éve van, koronavírusos lett a balul sikerült tornáján, alapított egy szervezetet, amit sokan kritizálnak és a US Openről is kizárták.
Nem lett volna rossz ötlet Novak Djokovictól az Adria Tour elnevezésű teniszsorozat létrehozása, de sikerült olyan felelőtlenül megszervezni az egészet, hogy ki tudja, mikor látunk újra topteniszt.