magyar férfi kézilabda-válogatott
Kialakult az Európa-bajnokság középdöntőjének további programja.
A magyar férfi kézilabda-válogatott az olaszok legyőzésével második meccsét is megnyerte az Eb-n.
Az átlövő nagyon szeretett játszani a nemrég elbúcsúztatott irányítóval.
Chema Rodríguez és Palasics Kristóf is elégedetten értékelte a lengyelek elleni Eb-sikert.
29-21-es győzelemmel kezdte meg Európa-bajnoki szereplését a magyar férfi kézilabda-válogatott, amely Lengyelország ellen úgy győzött nyolc góllal, hogy a végjátékban sikerült elhúznia igazán ellenfelétől.
Lengyelország nehéz ellenfél volt, de a vége látványosra sikeredett a nyitómérkőzésen.
A magyar kézilabda-válogatott is megkezdi az Eb-t, a mieink a könnyebb ágon akár meglepetést is okozhatnak.
Krakovszki Bence napokig nem aludt a fivére esete után.
A veszprémi játékos szerint a csapategység a legfontosabb.
A tavaly nyáron a Fradiból távozó Ónodi-Jánoskúti szerint nagyon jót tett számára a Franciaországba igazolás.
A Románia elleni felkészülési mérkőzés szünetében.
A kapitány szerint 15 olyan csapat van a mezőnyben, amelyik az elődöntőre pályázik.
Izomsérülése miatt bizonytalan a Kiel szélsőjének Eb-részvétele.
A januári tornára 20 játékos nevezhető majd.
Legalábbis a csoportkörben.
Szlovákiai győzelmével kijutott az Európa-bajnokságra a csapat.
Nagyon sajnálja, hogy többször odaígérték neki a szövetségi kapitányi posztot, de egyszer sem kapta meg.
163 mérkőzésen irányította és hét világversenyre juttatta ki a férfiválogatottat.
Pedig szerdán még sikerült legyőzni Montenegrót. Most nem.
Megnyerte harmadik meccsét is az Eb-selejtezőn.
Mikler, Ancsin és Pedro kimaradt a Montenegró elleni Eb-selejtezős keretből.
Chema Rodríguez már visszanézte a horvátok elleni vesztes vb-negyeddöntőt, de az utolsó öt perc tekintetében sok mindenen nem változtatna.
Konkoly Csaba szerint az a jó csapat, amelyik gyengébb játékkal is nyerni tud.
Ostorozott kapitány, millió sérült, zsíros kebab – kedden már a négy közé jutás a tét a kézilabda-világbajnokságon.