Saját nemtörődömségük miatt nem juthattak be a Mol közgyűlésére egyik tulajdonosa, a Templeton befektetési alap képviselői, mivel nem szerezték be az ahhoz szükséges dokumentumokat – állítja az olajcég. A Templeton korábban önkényesnek nevezte a Mol eljárását.
2008. 05. 06. 14:43