Bakács Tibor új videóban beszélt a Csiszár Jenő szakdolgozata körül kialakult vitáról: elmondása szerint Csiszár ügyvédje jogi lépéseket helyezett kilátásba vele szemben, ha a nyilvánosság előtt beszél az ügyről.
Azt mondja, nem érti, Bakács Tibornak miért most kellett kiteregetnie a szennyest, és szerinte „Orbánt kellene megkérdezni, miért tették tönkre szegény Jenőt”.
Pápai nemrég azt mondta, a TV2 annak idején azért küldte el őt a tehetségkutatóból, mert nem kellett nekik még egy roma származású énekes, miután Caramelt már beválogatták.
A Megasztár egykori ítésze szerint hazugság az énekesnő azon állítása, miszerint testvére, Tóth Vera „elképesztő mennyiségű ellenállást kapott” a tehetségkutatóban, hogy ne ő, hanem inkább Oláh Ibolya nyerje az évadukat.