A jelenlegi nulla százalékról jövőre 25 százalékra emeli a kormány a tőzsdei ügyletekből származó árfolyamnyereség-adót, a forrásadó eddigi 20 százalékos mértékét pedig 25 százalékra kívánja változtatni a kormány 2005-ben - mondta el ma Draskovics Tibor a jövő évi adótörvényekről tartott sajtótájékoztatóján.
2004. 09. 24. 16:00