Nemcsak Magyarországon, hanem az unióhoz idén csatlakozó másik három kelet-közép-európai országban is drágult az élet január elsejétől az adók és a hatósági árak emelkedése miatt. A térség legnagyobb államában, Lengyelorszcágban 3-5 százalékkal drágult az üzemanyag, amely így átlagosan 1 dollárnak megfelelő összegbe kerül. Ennek oka, hogy emelkedett az áfa kulcsa, emellett új illetéket vezettek be, [...]
2004. 01. 07. 00:00
