(FN, MN) A kormány nem jogi, hanem piaci eszközöket vesz igénybe a szövetkezeti külső üzletrész-tulajdonosok kifizetésére - tájékoztatott Borókai Gábor kormányszóvivő. Ez azt jelenti, hogy az állam - esetleg az ÁPV Rt. részvételével - felvásárolja az üzletrészeket és így még ebben az évben hozzájutnak járandóságukhoz a tulajdonosok. Vizsgálják azt is, hogy a nyugdíjasok hogyan kaphatnák meg a pénzüket. Az érintett minisztériumok még egyeztetnek
2001. 05. 04. 08:45