Anyu gyere ki, megöllek, tegnap este láttalak itt vacsorázni
– így fenyegette meg az anyját az a férfi, aki öt évvel ezelőtt az apjával együtt viperával, vascsővel és késsel támadt egy ismert rockzenészre Dunavarsányban. Az apa, idősebb D. Sándor összesen tízszer szúrta meg a válópere reggelén a felesége új párját.
A gyilkos volt neje, Éva a meggyilkolt zenész ikergyermekeivel és azok édesanyjával beszélgetett a Budapest Környéki Törvényszék előterében, amikor a büntetés-végrehajtás dolgozói vezetőszáron és bilincsben elővezették a horrorisztikus gyilkossággal vádolt D. Sándort és fiát – utóbbit a saját anyja is szörnyetegnek nevezte.
A meggyilkolt zenész gyermekeinek édesanyja lapunknak elmondta: a lányai covidosok voltak, és kórházban feküdtek az intenzíven, amikor megtudták, hogy milyen szörnyűség történt az apjukkal. Később a birtokukba jutott az a hangfelvétel, amelyen az apjuk 23 perces haldoklása, valamint az utolsó szavai voltak hallhatóak. Ez azonban annyira sokkoló és megrázó, hogy csak az egyik lány merte meghallgatni. Az áldozat gyermekeinek édesanyja a 24.hu-nak elárulta, mi hallható a sokkoló felvételen, és további részleteket osztott meg a tragédiáról.

