Belföld

Ötven hektáron ég gabona, tarló és erdő Vas megyében

Lábon álló gabona, tarló és erdő ég Pápoc külterületén, mintegy ötven hektárnyi területen – közölte a Katasztrófavédelem.

Tájékoztatásuk szerint a Vas vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett

  • a sárvári,
  • a kapuvári,
  • a pápai,
  • a szombathelyi hivatásos,
  • a répcelaki önkormányzati és a helyi, illetve
  • a kenyeri önkéntes tűzoltók oltják a lángokat.

A helyszínre tartanak további egységek is.

A tűzoltók munkáját négy erőgép is segíti.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik