Az iráni államfő levelet írt az amerikai elnöknek, és ebben „új megoldásokat" javasol a két ország vitáira s arra, hogy miként lehetne „kilábalni a nemzetközi problémákból" – jelentette be hétfőn az iráni kormány szóvivője.
2006. 05. 08. 11:31