Pénteken megkezdi az elbocsátandó dolgozók értesítését a Suzuki, az 1200 fősre tervezett létszámleépítés során elsőként azokat küldik el, akik idén írásbeli figyelmeztetést kaptak vagy 2005 óta igazolatlanul hiányoztak - áll az MTI birtokába került tájékoztatóban.
2008. 12. 19. 12:58