Svédországban megkezdődött a Magyarországnak szánt Gripen vadászrepülőgépek gyártása, az első öt repülőgép 2006. márciusában érkezik az országba - közölte Iváncsik Imre, a Honvédelmi Minisztérium politikai államtitkára miután megnyitotta azt a budapesti szemináriumot, amelyen a svéd, valamint a magyar hadiipar is bemutatkozik.
2004. 09. 21. 11:43