2,3 milliárd forintot kellett leírnia az állami távközlési cégnek, mert a 2017-es vizes világbajnokságot szervező cég nem fizette ki. A Duna Arénában rendezett verseny így még annál is drágább volt, mint eddig gondoltuk.
Az első Fidesz-kormány alatt, állami támogatással jött létre az utoljára holnap megjelenő hetilap, amelyet az utóbbi időben csökkenő példányszám és veszteség jellemzett az állami bojkott miatt.