Látszólag dícsérte, valójában kritizálta Magyarországot a Világbank legfrissebb elemzésében. A szervezet lehetségesnek nevezi az euró 2009-es bevezetését, amit a pénzügyminiszter valószínűtlennek tart. A szervezet jelentése szerint elképzelhető, hogy Magyarország 2010-nél hamarabb bevezetheti az eurót, ugyanis az uniós Növekedési és Stabilitási Paktum egy hónapja bekövetkezett felpuhítása kevésbé szoros feltételeket szab az Európai Monetáris Uniós (EMU) tagsághoz. [...]
2005. 04. 15. 00:00