Az üzemanyag jövedéki adójának csökkentésére szólítja fel a kormányt és a parlamenti képviselőket a Magyar Közúti Fuvarozók Egyesülete. Az egyesület erre április 20-ig adott határidőt. Ha addig nem sikerül elfogadható eredményt elérni, akár sztrájkolni is készek a fuvarozók. Az egyesület az ellen tiltakozik, hogy a kiemelten a közlekedési szolgáltatókat és a teherfuvarozókat érintő gázolaj ára 1 hét alatt 12 forinttal emelkedett.
Kömlődi Ferenc: Sokan önként mondanak le a szabadságról a kényelemért és a hamis biztonságért cserébe
A technológiai fejlődés pozitívumairól és negatívumairól, valamint az ezen meggazdagodó milliárdosok és a szélsőséges politikai elit összefonódásáról is beszélgettünk Kömlődi Ferenc jövőkutatóval.
