pesti srácok

Bánszegi Rebeka, Bita Dániel és Jankovics Márton a Háromharmadban a közmédia átalakítását célzó törvénycsomag és a foszlásnak indult fideszes médiabirodalom kapcsán főként médiapolitikai kérdésekről beszélgetett. De emellett szóba került Magyar Péter első EU csúcsa, valamint Orbán Viktor szintén brüsszeli fellépése a bukása után.
Videó
A Pesti Srácok és a Nemzeti Maximumért Alapítvány által szervezett pénteki Magyar Úton Gyűlés fő szónoka Ferencz Orsolya országgyűlési mandátumot nem szerzett űrbiztos volt, aki legalább felvetette, hogy „az állami politikai döntéshozatal és a magánvállalati világ összefonódása és ennek feltárásának elmaradása” súlyos vádként ott maradt a Fideszen.
Olvasói sztorik