Az USA visszavág: felmondtak egy 44 éves egyezményt Magyarországgal szemben A felmondás oka az, hogy a magyar kormány megvétózta a globális minimumadó bevezetését. 24.hu 2023. 02. 16. 10:15 Gazdaság
Euróban gurul a profit az emírségekbe abból, amit a magyarok vérplazmáján keresnek És még adózni sem kell utána. Vitéz F. Ibolya 2022. 10. 03. 15:04 Gazdaság
1 milliárd 625 millió forint osztalékot vett fel a honvédelmi miniszter a kaszinóbizniszből Szalay-Bobrovniczky Kristóf már tárcavezetőként rendelkezett a kifizetésről. Bita Dániel Vitéz F. Ibolya 2022. 08. 06. 17:29 Belföld
Két év alatt megtérült a kaszinóbiznisz Garancsi és Szalay-Bobrovniczky közös cégének Nincs nyoma annak, hogy a honvédelmi miniszter kiszállt volna az üzletből, már tárcavezetőként vehetett fel milliárdos osztalékot. Vitéz F. Ibolya 2022. 07. 06. 10:45 Gazdaság
780 millió forint osztalékot fizettek ki Kasza Tibiék egyik cégénél Jó évet zárt a Manker Beauty. Molnár Dávid 2022. 06. 01. 10:55 Belföld
285 millió forint osztalékot vett ki cégéből Szijjártó Péter felesége Csökkenő bevétel mellett nyereségesebb lett a belsőépítészeti vállalkozás. 24.hu 2022. 05. 31. 20:53 Belföld
Végrehajtói irodája 102 millió forintot fialt a börtönben ülő Schadl Györgynek Miközben feleségével közös irodája rekordévet zárt. Horváth Csaba László 2022. 05. 31. 17:53 Belföld
Megszázszorozta profitját az MSZP-s Tóth Csaba cége, 200 milliós osztalékot vettek ki A korrupcióval gyanúsított volt politikus Tigris-1993 Kft.-je bubás hasznot hozott. 24.hu 2022. 05. 31. 15:24 Gazdaság
Majdnem egymillió forintra jön ki az átlagkereset Mészáros Lőrinc egyik érdekeltségében Bruttóban. Szép profitot termelt a cég tavaly. 24.hu 2022. 05. 31. 12:59 Gazdaság
Csányi Sándor nagyon megdicsérte az ukrán munkatársait 85 fiókból 14-et kellett teljesen bezárni a háború miatt. 24.hu 2022. 04. 13. 11:57 Gazdaság
Finomítani kell Orbán Viktor állítását a Molról és az orosz olajról Nincs szükség többéves munkára az olajfinomítók átalakításához, a Mol pedig profitálhat is a háborús helyzetből. Vitéz F. Ibolya 2022. 03. 31. 05:52 Gazdaság
72 milliárdnyi osztalékot vehetnek fel az állam helyett a vagyonkezelő alapítványok A Mathias Corvinus Collegium Alapítvány (MCC) és a Corvinus Egyetem fenntartója, a Maecenas Universitatis Corvini Alapítvány jár a legjobban. Kozák Dániel 2022. 03. 24. 11:09 Belföld
Már 4000 milliárd forintot lapátolt ki az országból az Audi Februárban 6 milliárd eurós osztalékkivétről döntött az autógyártó. Vitéz F. Ibolya 2021. 07. 23. 13:54 Gazdaság
Kétszer annyi osztalékot vettek ki a NER-es építőipari cégek tulajai, mint amennyi bért adtak a dolgozóiknak 60 milliárd forint osztalék a tucatnyi tulajdonosnak, 30 milliárd forint fizetés a nyereséget kitermelő 3700 embernek. 24.hu 2021. 07. 21. 10:55 Gazdaság
Kiderült, mennyi osztalékot fizet a Zwack A 2020-2021-es üzleti év után részvényenként 700 forint osztalék jár. 24.hu 2021. 07. 05. 19:46 Üzleti tippek
Milliárdos nyereséget hozott össze Tiborcz István cége, ki is vették az osztalékot A járvány nem ütötte agyon az ingatlancéget. 24.hu 2021. 05. 31. 15:17 Belföld
Garancsiék 8,3 milliárd forintot vesznek ki a volt Vajna-kaszinókból Csak néhány hétig voltak zárva. Vitéz F. Ibolya 2021. 05. 31. 12:41 Gazdaság
Kedvezményes állami hitelt kaptak Garancsiék a kaszinóbizniszhez 19,5 milliárd forintba kerülhetett a néhai Andy Vajna játéktermeinek megszerzése. A jegybanki hitel mellé Hongkongból is érkezett pénz. Vitéz F. Ibolya 2021. 05. 31. 11:32 Gazdaság
Most csak 1,2 milliárd forint osztalékot termelt Tiborcz István cége Karcsúbb lett a profit, mint az előző évi. 24.hu 2021. 05. 31. 09:00 Gazdaság
Az OTP idén nem fizet osztalékot De továbbra is Csányi Sándor vezeti. Kerner Zsolt 2021. 04. 16. 19:20 Belföld
Százmilliós osztalékot vett fel Rákay Philip Jól megy a vári lakásba bejegyzett tanácsadó cég. 24.hu 2020. 10. 27. 14:21 Belföld
New Land: Rogánék tavaly 70 milliárdot költöttek el kormányreklámra egyetlen cégnél A propagandaanyagokat gyártó New Land Media Kft. tulajdonosa 4 milliárdos osztalékot vehetett ki a 2019-es nyereség után. Spirk József 2020. 09. 30. 07:52 Belföld
Orbán Viktor apjáék júniusban 1,8 milliárdot vettek ki a Dolomit Kft.-ből A legfrissebb, 2019-es beszámoló a hétvégén jelent az IM oldalán. Spirk József 2020. 08. 15. 14:47 Belföld
217 millió forint osztalékot vettek ki az Orbán-család volt cégéből A profit is majdnem ennyi volt. 24.hu 2020. 08. 13. 12:59 Gazdaság